2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu Yumrtlama uzayan akı olunca Yumrtlama mı oluyor kızlar
bence olmuo canım.. 18. günde gördüm ben geçen ay.. yumurtlama diye düşündüm gün aşırı değerlendirme falan filan ama sonrası hüzün..28. günde regl oldum. 14 gün geriye sayınca demek ki 14. günde oldu yumurtlama

Kızlar adetime 4-5 gün var.kaset testlerde negatif,2 gün önce erken gebelik yaptım negatif.Sadece predictor markada pozitif çıktı (güvenmiyorum o teste).Bugün erken gebelik testi yapsam varsa kesin çıkar mı ?
Bir güvendiğimiz predictor vardı o da patladı

bence olmuo canım.. 18. günde gördüm ben geçen ay.. yumurtlama diye düşündüm gün aşırı değerlendirme falan filan ama sonrası hüzün..28. günde regl oldum. 14 gün geriye sayınca demek ki 14. günde oldu yumurtlama
Canım tutmayabilir bir de 14 gün kesinliği yok benim bazen 12 gün sonra bazen 16 gün sonra oluyor adet ki çatlatma iğnesi yaptığımda bile tutmuyor vakit

Benim dün çift çizgi oldı çok belirgin sekılde eşimle değerlendirdik bakalım bugunde test yapıcam nasıl cıkıcak inşallah bu ay hamile kalırım çok iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum

Benim dün çift çizgi oldı çok belirgin sekılde eşimle değerlendirdik bakalım bugunde test yapıcam nasıl cıkıcak inşallah bu ay hamile kalırım çok iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum
Bir hafta daha devam et canım bence çift çizgiyi gördüysen bazen peşpeşe olabiliyor
İnşallah hamile kalırsın🤲

en iyisi adet bitiminden itibaren gun aşırı diyorlar, bu ay öyle deniyoruz biz bakalım

Hamilelik haberi alan herkesi tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin 🤲🏻💜 kızlar benim çatlatma dan sonraki 9ncu gün test yapmaya başlasam mi ki yavaş yavaş. Of ben hiç sabredemiyorum ya
Yapsan şimdi negatif görsen acaba yükselir mi çok erken diycen pozitif çıksa iğne etkisi mi diye kafayı yiyeceksin . Yarında değil bir sonraki güne kadar en azından sabret ki gene şüpheye düşürebilecek gün olur . İğnenin zararları 😂 ben de anca 12. güne kadar sabrettim erken gebelikle direkt negatif ona rağmen az şüphe kaldı içimde 2 3 güne de adet geldi :KK43:(

Canım tutmayabilir bir de 14 gün kesinliği yok benim bazen 12 gün sonra bazen 16 gün sonra oluyor adet ki çatlatma iğnesi yaptığımda bile tutmuyor vakit
canım yumurtlamada kesinlik yok evet o kişiden kişiye göre değişiyor adetin kaçıncı günde olacağı ama ikinci faz sabit deniyor. yani adetinden geriye 14. gün sayınca o tarihte yumurtlamış sayılıyor kişi eğer gerçekleşiyorsa yumurtlama tabi. yani aslında ben son adet tarihinden 14 gün saymadım da regl olduğum tarihten geriye 14 gün saydım.

Kızlar durumunuzu günceller misiniz listeyi düzenleyeyim 🤲🌺🌺 Arada yazanlarınız var ama belirsiz kalanları ayırt etmeden etiketledim ..

@Duma Duma @Aysegul6108 @bebibabuli @tubishh35 M Mrv0655 @Heidi_59 @canancan11 @tubiiloji @siyah yada gri @Safransari @lavinya- @naz1997 @Hasretimm123 @mbaytekin @firuzedadas @happymoon06 @Eglencesineee344
Kızlar lütfen benim için de dua edin🤲🏼😔 bat 28
Önemli günleri değerlendirdik
Yumurtlama ve çatlama da bi sıkıntı yok demişti doktorum artık gerisi Allahtan biliyorum ama üzülüyorum olmayınca sizlerden dua bekliyorum lütfen 🙏 🥺

X