2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yanma renginde tuhaflık fln var mı?
Yanmam yok
Rengide normal
Kontrol edıyorum zten ben o konularda hassasım
Dışkımı bıle kontrol ederım
Eylülde kolonoskopi olmuştum
İbs (hassas bağırsak sendromu) var bnde

Dönem dönem atakları oluyo
Bayaadır yok çok sukur
İshal, kabızlık, sık idrara cıkma, şiddetli kasık agrısı, karın ağrısı vs...

Doktorlarda gdım muayene oldum
Bısey çıkmadı çok sukur

Benim triot değerim 2.70 gibi bir şey çıktı bana ilaç verdi Trioidim 2.50 olsun diye troidim düştü HCG artmadi Triod hcgyi destekliyormus sonra hamile olan 4 5 arkadaşimla konuştum 3.50 ye bile gerek yok ilaca demişler takdir i ilahi
2-3 arasında olması normal diye biliyorum. Bir sıkıntı da yokmuş bence. Zaten ömrü olan her türlü yaşıyor. Bende kaybettim demek ki vakti o kadarmış diyorum.çünkü görüyorum etrafımda neler neler yaşayan insanların bebekleri sağlıkla doğuyor

Yanmam yok
Rengide normal
Kontrol edıyorum zten ben o konularda hassasım
Dışkımı bıle kontrol ederım
Eylülde kolonoskopi olmuştum
İbs (hassas bağırsak sendromu) var bnde

Dönem dönem atakları oluyo
Bayaadır yok çok sukur
İshal, kabızlık, sık idrara cıkma, şiddetli kasık agrısı, karın ağrısı vs...

Doktorlarda gdım muayene oldum
Bısey çıkmadı çok sukur
İyi iyi çok şükür bilinçlisin takiptesin bu konuda ☺️

2-3 arasında olması normal diye biliyorum. Bir sıkıntı da yokmuş bence. Zaten ömrü olan her türlü yaşıyor. Bende kaybettim demek ki vakti o kadarmış diyorum.çünkü görüyorum etrafımda neler neler yaşayan insanların bebekleri sağlıkla doğuyor
Evet Allah ömür vermeyince vesile oluyor ama o ilac yüzünden olduğunu düşünüyorum hala aradığımızda şüpheniz varsa kullanmayın dedi. HCG düzenli arttı kesesi her şeyi göründü ilacı kullandığım günün akşamı HCG çok yavaşladı leke geldi doçente falan gittim ilacı bıraktım zaten 12. Haftaya kadar geldik sonra kaybettim 🥺 Allah herkese sağlıklı hayırlı hamilelik verip bebeğini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Evet Allah ömür vermeyince vesile oluyor ama o ilac yüzünden olduğunu düşünüyorum hala aradığımızda şüpheniz varsa kullanmayın dedi. HCG düzenli arttı kesesi her şeyi göründü ilacı kullandığım günün akşamı HCG çok yavaşladı leke geldi doçente falan gittim ilacı bıraktım zaten 12. Haftaya kadar geldik sonra kaybettim 🥺 Allah herkese sağlıklı hayırlı hamilelik verip bebeğini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Amin amin canım İnşAllah hepimiz sağlıkla kucağımıza alacağız bebeklerimizi🤲🏻 Bende doğuma yakın sebepsiz kaybettim.plasenta ayrıldı oksijensiz kaldı bebeğim. Ömrü o kadarmış bebeğimin yapacak bir şey yok. Rabbim verdi rabbim aldı bu da bizim sınavımız oldu. Sabır göstereceğiz ki sağlıklı bebişlerle ödüllendirilelim 🥰 7,5 ay olmuş daha ama ardıma bakıyorum sanki bir ömür geçmiş

Amin amin canım İnşAllah hepimiz sağlıkla kucağımıza alacağız bebeklerimizi🤲🏻 Bende doğuma yakın sebepsiz kaybettim.plasenta ayrıldı oksijensiz kaldı bebeğim. Ömrü o kadarmış bebeğimin yapacak bir şey yok. Rabbim verdi rabbim aldı bu da bizim sınavımız oldu. Sabır göstereceğiz ki sağlıklı bebişlerle ödüllendirilelim 🥰 7,5 ay olmuş daha ama ardıma bakıyorum sanki bir ömür geçmiş
Çok çok geçmiş olsun insanın elinden hiçbir şey gelmiyor 🥺

Çok çok geçmiş olsun insanın elinden hiçbir şey gelmiyor 🥺
Öyle canım kabullenmekten başka çaremiz yok çok şükür ki neyin ne olduğunun farkında olan insanlarız ☺️ Acısı büyük ödülü de büyük olacak İnşAllah inanıyorum. Bu sadece kayıp yaşayanlar için de değil sabreden herkes için böyle olacağına inanıyorum. Gecikiyorsa güzelleşiyordur

X