2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aile hekiminde 1 gün sonra veriliyor sonuç netten erken onay verilirse görülüyorda hafta sonu olduğu için pazartesi diye düşündüm
Oyuzden zaten beklıceksın dırek pazartesı ver sonucunu da daha artmıs gorursun 18den 36 olcak mısal duramıcaksın yıne … en azından daha guzel bı artıs gorursun benım oglumda ılk 38 ıkıncısı 89 du sonra 4 gun sonra verdırdı doktorum 500 lerdeydı mısal

Kızlar sperm analizini yorumlayabilecekler var mı anlayanlar acaba yardımcı olabilirmisinix çok sevinirim

Kızlar ilişkiden ne kadar sonra tuvalete gidiyorsunuz. Ben 1.5 saat yattım sonra gitmek zorunda kaldım umarım birşey olmaz bide çatlama günümdü

Kızlar bende burdan çıkamıyorum erken testi yapmicam sanırım günümü bekleyeyim Dönem sivilcelerim çıktı ümidim git gide azalıyor
amann zatenn sprealimi çıkarttım bu ilk ayım o kadar yıl tembellesmistir belkide

2013te evlendim ilk ay kimyasal dedi Dr düştü bebek 1.5ay sonra Dr kontrolüne gittim bnde sıkıntı çıkmadı eşimde spermde sorun çıktı hiç unutmuyorum Dr %98 çocuğun olmaz demişti üniye gittik urolojide test verdi eşim Dr abartmış oran o kadar değil ama zor dedi hast çıkınca kür araştırması yaptım bı çok kur yaptık 15gun sonra yine test verdi eşim Dr ne yaptınız siz dedi o an o kadar korktum ki dedim herhalde olan da bitti gitti ne oldu hocam dedim sen bu değerlerle 2 3 aya kalmaz gebe kalırsın demişti çok mutlu olmuştum kullandığım kürde de öyle diyordu ya ilk ya son kavanoz da diye son kavanoza geçmeden hamile kaldım oğlum oldu sonra oğlum yandal olarak onkolojide tedavi görüyor drlar hep bı kardeş olmalı bu bölümde diyordu oğlumda çok ağladı tekim evde kardeşim yok çok sıkılıyorum v.s diye sonrasında 2düşüğüm oldu sonra aşılama yaptık tutmadı (gonof-F) ondan sonra ki ay kızıma hamile kaldım şimdi de bu ay böyle bı yöntem denedim hemen tuttu ama spermler genellikle soğuk havalarda daha yükseliyor eşiniz fazla sıcak tutmasın kendini çok uzun oldu k.bakmayin .

Adetimin 2 günü olmadım daha evde bir test vardı o da şansıma bozuk çıktı. Bugün de bekleyeyim bakalım olcakmışım gibi geliyor ama

Kuzum yükseklik önemli diğil..sağlıkla ilerlemesi önemli..ben 500 öğrendim ama kucağıma alamadım..ondan hiç onu düşünme..2 gün arayla takip et bu kadar
Teşekkür ederim canım desteğiniz için rabbim sağlıkla isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah

Hayırlıolsun canım adına çok sevindim

Memnun kaldınız mı
Evet yaklaşımı güzel ama çok hastası var ben hsg için geldiğimden mi ne muayene parası ödememe rağmen çokta muayene etmedi sadece karnıma ultrasona baktı vajinaya bakmadı beta 2.8 demiştim kan istemedi tekrar mesela dışardan gelenlere bir erkek doktor bide Fatma hanım bakıyormuş ben ondan gittim Kars’ta yaşıyorum orda bide hümeyra hanım varmış ona da iyi dediler

Ümidini kesme canım bnmde 7 yıl korunmadan sonra ilk ayda oldu spreal yoktu bnde eşim kendi korunuyordu sende inşallah güzel haber alırsın

Hümeyra hanım i hiç tavsiye etmiyorum bana triot ilacı verdi ilacı içtikten sonra lekelerim başladı sonra bayilmalarim bebeğimi kaybettim eğer tedavi amaçlı gidiyorsanız üniversitede Atakan bey var herkes çok memnun ve tahlil vb ücreti ödemiyorsunuz gittiğiniz gün muayyene oluyorsunuz sadece muyane ücreti ödüyorsunuz o da Aralık'ta 245 TLydi Buharada kat kat iyi buharada Muhammet bey de çok çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…