2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Haklısın bu konuda canım zaten hastanelerde randevu yok en iyisi beklemek

Adetimin 2 günü olmadım daha evde bir test vardı o da şansıma bozuk çıktı. Bugün de bekleyeyim bakalım olcakmışım gibi geliyor ama
Cnm bnde 13unde olmalıydim olmadım bugün test yaptım şükür güzel sonuç aldım aldığın eczaneye test bozuk de yenisini veriyorlar

Bide canım bnm bugün adet günüm ve adet gibi beyaz akıntı geliyor kıvam olarak diğer çocuklarımda oldu mu hiç hatırlamıyorum da sende de vardı değil mi bu

Ah kuzum Kars ta 2 tane doktor var biri daha iyi dediler Klomen kullandım ama buay da olmadı hsg sonrası şans yüksek dediler korunmadım aralığın sonunda çekinmiştim buay klomen ve iğne kullandımibiallah en kısa sürede hayırlısıyla bizede nasip olur şuan ne durumdasın inan üzüldüm rabbim inşallauheroese nasip eder

Amin canım duam hep sizinle gönlünden geçen niyeti kabul etsin Rabbim

Benim çok şükür sorunum yok ama bebeğimi kaybettim şimdi bekliyorum adet günümü Allah hayırlı saglikli evlat nasip etsin inşallah isteyen herkese

Bide canım bnm bugün adet günüm ve adet gibi beyaz akıntı geliyor kıvam olarak diğer çocuklarımda oldu mu hiç hatırlamıyorum da sende de vardı değil mi bu
Oluyordu canım hala daha oluyor hatta bı gunu sakır şakır attı ay dedım noluyo olabılır

Yok o da keyfi olmuyor doktor gerek görürse randevu veriyor gidiyorsun ben de artık çareyi 2 gün de bi idrar testiyle koyuluğu takip etmede buldum , içimi rahatlatıyor en azından
Anladim ozaman dediginiz yontemden baska bir care yok. Ama kotu sistemi var daha oncede duydum baskalarindan yani orda surec çok sıkıntılı Rabbim yardimciniz olsun insaallah hersy yolunda gider sorun oldugunu sanmam Rabbim saglikla nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…