2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Oyuzden zaten beklıceksın dırek pazartesı ver sonucunu da daha artmıs gorursun 18den 36 olcak mısal duramıcaksın yıne … en azından daha guzel bı artıs gorursun benım oglumda ılk 38 ıkıncısı 89 du sonra 4 gun sonra verdırdı doktorum 500 lerdeydı mısal
Haklısın bu konuda canım zaten hastanelerde randevu yok en iyisi beklemek

Oyuzden zaten beklıceksın dırek pazartesı ver sonucunu da daha artmıs gorursun 18den 36 olcak mısal duramıcaksın yıne … en azından daha guzel bı artıs gorursun benım oglumda ılk 38 ıkıncısı 89 du sonra 4 gun sonra verdırdı doktorum 500 lerdeydı mısal
Bide canım bnm bugün adet günüm ve adet gibi beyaz akıntı geliyor kıvam olarak diğer çocuklarımda oldu mu hiç hatırlamıyorum da sende de vardı değil mi bu

Hümeyra hanım i hiç tavsiye etmiyorum bana triot ilacı verdi ilacı içtikten sonra lekelerim başladı sonra bayilmalarim bebeğimi kaybettim eğer tedavi amaçlı gidiyorsanız üniversitede Atakan bey var herkes çok memnun ve tahlil vb ücreti ödemiyorsunuz gittiğiniz gün muayyene oluyorsunuz sadece muyane ücreti ödüyorsunuz o da Aralık'ta 245 TLydi Buharada kat kat iyi buharada Muhammet bey de çok çok iyi
Ah kuzum Kars ta 2 tane doktor var biri daha iyi dediler Klomen kullandım ama buay da olmadı hsg sonrası şans yüksek dediler korunmadım aralığın sonunda çekinmiştim buay klomen ve iğne kullandımibiallah en kısa sürede hayırlısıyla bizede nasip olur şuan ne durumdasın inan üzüldüm rabbim inşallauheroese nasip eder

Her an adet olacakmış gibi ağrıyla bir ayı daha kapatıyorum hamiş arkadaşlarım rabbimin eli üzerinizde olsun bize dualarınızı esirgemeyin Papatyamaviss Papatyamaviss D dra21 henüz etiketleyeceksiniz herkes rabbim sağlıkla bizede nasip etsin inşallah
Amin canım duam hep sizinle gönlünden geçen niyeti kabul etsin Rabbim 🤲

Ah kuzum Kars ta 2 tane doktor var biri daha iyi dediler Klomen kullandım ama buay da olmadı hsg sonrası şans yüksek dediler korunmadım aralığın sonunda çekinmiştim buay klomen ve iğne kullandımibiallah en kısa sürede hayırlısıyla bizede nasip olur şuan ne durumdasın inan üzüldüm rabbim inşallauheroese nasip eder
Benim çok şükür sorunum yok ama bebeğimi kaybettim şimdi bekliyorum adet günümü 🌼 Allah hayırlı saglikli evlat nasip etsin inşallah isteyen herkese ❤️

Bide canım bnm bugün adet günüm ve adet gibi beyaz akıntı geliyor kıvam olarak diğer çocuklarımda oldu mu hiç hatırlamıyorum da sende de vardı değil mi bu
Oluyordu canım hala daha oluyor hatta bı gunu sakır şakır attı ay dedım noluyo olabılır

Yok o da keyfi olmuyor doktor gerek görürse randevu veriyor gidiyorsun ben de artık çareyi 2 gün de bi idrar testiyle koyuluğu takip etmede buldum , içimi rahatlatıyor en azından
Anladim ozaman dediginiz yontemden baska bir care yok. Ama kotu sistemi var daha oncede duydum baskalarindan yani orda surec çok sıkıntılı Rabbim yardimciniz olsun insaallah hersy yolunda gider sorun oldugunu sanmam Rabbim saglikla nasip etsin

X