2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sana da emoji koydum 😍 canım hiç endişelenme Allah sağlıkla devam etmesine izin verir inşallah bırdan sonra kendine dikkat et bebek Allah a emanet artık
İnşallah canım kendime kızıyorum zaten ilk değil bu 4. Bu sitresi niye yapıyorum diye teşekkür ederim canım darısı inşallah size 🥰🥰

Eklentiler

• 20230215_105150.jpg
    20230215_105150.jpg
    222 KB · Görüntüleme: 39
Cidden mi canım bak bunu duyduğuma çok sevindim 😊
Cnm ben 4,18 ile öğrendim
Adete 4 gün varken düşün

Sonra pişman oldum tabii erkenden kan testi verdım dıye, zırt pırt kan testine gittim.
Şimdi akıllandım. eğer olursa önce koyulaşmayı her sabah test ile takip edıp çok çok sonra kan verecegım inş

Cnm ben 4,18 ile öğrendim
Adete 4 gün varken düşün

Sonra pişman oldum tabii erkenden kan testi verdım dıye, zırt pırt kan testine gittim.
Şimdi akıllandım. eğer olursa önce koyulaşmayı her sabah test ile takip edıp çok çok sonra kan verecegım inş
İnşallah sizde tez vakitte güzel haber alırsınız canım cuma vercem ama sonucu pazartesi öğrenecem artık yapacak bişey yok

Bat'a kaç vardı canım. Bir de döllenme kaçında oldu? Yani kaçıncı gündü döllenme sonrasında bugün?
Cnm bnm bat 13 Şubat birliktelik gün aşırı denedik fakat pek düzgün olmadı zaten yumurtlama günü öncesi ve sonrası da olmadığı için pek umidim yoktu bnde tm anlamadım ne zaman tuttu

X