2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Pazar ve Pazartesinin testleriydi canım. Belirti sayılır mı bilmiyorum belki de adet öncesidir ama kasıkta bayağı batmalar ve hafif bacak ağrıları, bel ağrım var. Ama çok uzun yolculuk yaptık cumartesi ondan olabilir

Yaa baya belli canımm.. Allahım hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah koyulaştıgını görürsün bence tam net çıkması için bi kaç gün bekle insan çok üzülüyor çünkü.. maalesef benim böyle belirgin değil kendimi kandırıyorum ben..

test yaptınız mı kızlar

test yaptınız mı kızlar
ben dün gece yaptım yine dayanamadım yine silik hatta bu sefer daha silikti sanki ben elendim :KK70: belki de kimyasal oldu cünkü cok kötü kasığım ağrıyo bacagıma belime vuruyo sağ taraf hala hastalanmadım.. bir hafta gecikme olursa doktora gidicem artık canım.

ben dün gece yaptım yine dayanamadım yine silik hatta bu sefer daha silikti sanki ben elendim :KK70: belki de kimyasal oldu cünkü cok kötü kasığım ağrıyo bacagıma belime vuruyo sağ taraf hala hastalanmadım.. bir hafta gecikme olursa doktora gidicem artık canım.
hayırlısı olsun kuzum o zman ınsallah :)

Her bebek düşündüğümde bir şey oluyor uzaklaşıyorum korkuyorum hayattan, yine bebek düşündüm yine bir kötü olay, içim parçalanıyor korkuyorum her şeye aklım insanlarda ne yemek yiyebiliyorum ne su içebiliyorum. O kadar üzüntülüyüm ki Yüce Rabbim meleklerin yardım etsin göçük altındakilere Rabbim herkese en kısa sürede ulaşmayı sağ sağlim ulaşmayı nasip etsin, içim parçalanıyor iki çocuk kaçırmışlar nasıl bir zihniyet Rabbim kötü insanlardan korusun Cemil cümlemizi canlarını namuslarını elindeki malları sen yardımcı ol Yüce Rabbim 🤲🤲🤲🤲

Kızlar bugün kaset test yaptım hatta güvenemedim 2 tane yaptım. Birinin markası bebe time diğeri fortune. Böyle görünce hemen sağlık ocağına gidip kan verdim, inşallah sonuçlar da güzel çıkar🥰
89E1B8A2-F64B-49AC-8F37-E18C74F78AEC.jpeg

Ama aşılamayı falan çatlatma iğnesinden 36-40 saat sonra yapiyolar ya yani yumurta çatladigi zaman onun için dedim.pik yaptığında yumurta henüz atılmamış yani döllenemez oluyor
İşte orada çok hassas durumlar var. Mesela çatlama dediğimiz şey tıbbi olarak aslında yumurtanın yumurtadan çıkması oluyor. Bu yumurta bazı kişilerde 6 saat yaşayabiliyor bazı kişlerde 36 saat yaşayabiliyor. O yüzden pik görüldüğünde mutlaka ilişkiye başlanmalı.

Kızlar bugün kaset test yaptım hatta güvenemedim 2 tane yaptım. Birinin markası bebe time diğeri fortune. Böyle görünce hemen sağlık ocağına gidip kan verdim, inşallah sonuçlar da güzel çıkar🥰
Eki Görüntüle 3204115
Ayyy hadi gözünüz aydın, sağlıkla büyüsün ve kucağınıza alın inşallah :KK200:

X