2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Dünden beri başım yuttu parol içtim majezik le ancak geçer ama acaba bir umut vars diye parol içtim yattım kalktım aynı devam bu parol d nasıl boş bişey tövbe ya ağlamak istiyorum tv açınca moralim sıfır rabbim yar ve yardımcısı olsun herkesin

Kızlar bunlara bakarak yorum yapar mısınız çatlama olmuş mu emin olamadim?05.02de birliktelik oldu dün olmadı

Eklentiler

• IMG20230207102702.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG20230207102725.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 55
Sadece hamile olanlar mı katılıyor ya da tüp bebek vs olanlar mı pek anlayamadım da

kızlar su gibi akıntı hamilelik belirtisi olabilir mi?ovitrellenin 8. günü sürekli akıntı oluyor beyaz ama su gibi aniden oluyor bir de

Arkadaslar merhaba dunden berı ılk kez gırebıldım.Öğlenkı deprem kötüydü dün.iş yerler hemen tatil edildi banka kapatıldı.önce arabadaydık sonra esımın köyüne gittik,çok perısanlıktı .ama orakılerı dusununce hep aglıyorum agladım moralım asırı bozuktu hıc gıremedım o yzden.bız burda bu haldeysek orda her sanıye her sanıye deprem oluyor o korku soguk tipi göçük altında kalanlar çok çok kötüydüm.birde hastalandım dun aşırı kasık agrısı mıde bulantısı,adetımde olmadı gecıktı ,dün köye gıtmeden surelab kaset test almıstım yaptım ıkı arada mecburen ılac ıcmeyım bısey varsa dıye ama negatıftı,fakat kremsı akıntıda var anlayamadım hıcbısey.soguklarda stresten belkıde bılmıyorum,Bıseye ıhtıyacı olan varsa maddı manevı yanınızdayım.bana ozelden yazmanız yeterlı.Tek dılegım Allahım nolu bıran once gecsın bu gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…