2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım yüksek seyredebilir neden dış gebelik gibi düşündün ki direk ki yüksek mi onuda bilmiyorum bu arada ikiz bile olabilir
Arkadaslar merhaba dunden berı ılk kez gırebıldım.Öğlenkı deprem kötüydü dün.iş yerler hemen tatil edildi banka kapatıldı.önce arabadaydık sonra esımın köyüne gittik,çok perısanlıktı .ama orakılerı dusununce hep aglıyorum agladım moralım asırı bozuktu hıc gıremedım o yzden.bız burda bu haldeysek orda her sanıye her sanıye deprem oluyor o korku soguk tipi göçük altında kalanlar çok çok kötüydüm.birde hastalandım dun aşırı kasık agrısı mıde bulantısı,adetımde olmadı gecıktı ,dün köye gıtmeden surelab kaset test almıstım yaptım ıkı arada mecburen ılac ıcmeyım bısey varsa dıye ama negatıftı,fakat kremsı akıntıda var anlayamadım hıcbısey.soguklarda stresten belkıde bılmıyorum,Bıseye ıhtıyacı olan varsa maddı manevı yanınızdayım.bana ozelden yazmanız yeterlı.Tek dılegım Allahım nolu bıran once gecsın bu gunler
Her saat aklımdasınız Allah yardım etsin hepinize hep duamdasınız rabbim sizi korusun

Ben battan ıkı gun sonra verdım bılıyorsun 775 cıktı, eger 3 gun sonra vermıs olsaydım ortalama 1100 gıbı bıdeger cıkması gerekırdı yanı gayet normal duzeyde endıselenme artık tadını cıkar
Cuma gunu cagirdi kuzum kese icin sanirim. Sen ne zMan gideceksin ?

Bende yarın gıdecegım umarım benımde kesem gozukur kuzum senı doktor cagırdıgına gore demekkı gozukur, yarın tam 7 gun olmus oluyor batla birlikte
Ben nıye adet olmuyorum kı cok garıp bu testte 12. Gunden sonra cıkma ıhtımalı varmı?ılla 10 gun sonra cıkmak zorunda degıl demı kuzu ya.uc gundur karnım agrıyor ama yok gelmıyor.

Ben nıye adet olmuyorum kı cok garıp bu testte 12. Gunden sonra cıkma ıhtımalı varmı?ılla 10 gun sonra cıkmak zorunda degıl demı kuzu ya.uc gundur karnım agrıyor ama yok gelmıyor.
Cıkmayabılır tabıkı kuzum herkesın vucudu farklı benım arkadasım var bırı adetten bı gun sonra ogrendı dıgerı adete 6-7 gun varken ıkısıde uc ornek ama oluyor olması dogal . Sen sımdılık kendıne dıkkat et susunme bunları baktın gelmıyor yaparsın bırtest daha sımdılık parol al yınede nolur nolmaz

Ben de daha olmadım ama ateşim düştü. Yarın olacağım. Tam 14. Gün oluyor
ben malesef hıc ates fln olcemedım :KK43: zaten cocuk varsada ordan oraya valla perısanlıkta sogukta ne oldu bılmıyorum.kuzum ben hep beklenılenden erken adet olurum normalde.dpo benım 10-11 max 12 gun suruyor.o kadar kasık agrısına adet olmadım sımdı azaldı kasık agrısı ondan ıcıme bır suphe dustu.en son ılıskı 27 ocak sonra hıc yok.bılemedım kaset test yaptım dun negatıftı ama.

hangi il ve ilçedesiniz İzmir'den yardımlarımız çıktı. Bir kaç saat içinde ulaşmış olur. Allah yardımcınız olsun .
Engelli kişiler için de yardım toplanıyor bugün İzmir'de. Babamdan kalan tekerlekli sandalye vardı hiç kullanamamıştı rahmetli babam. Onu vereceğim. Bakalım başka neler alabilirz yine.

X