2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Vallahi bende hiçbişey hissetmiyorum ya sıfır ateş tablomuda hiç beğenmedim zaten
şimdi baktım ates tablon guzel aslında sekerım. :) ben ates mates takıbı bıraktm,bu ayda gectıde bıdakı aya seyı denıcem ovu testı yapcam zaten anlıyorm yumurtlamanın yaklasıtıgını.ılıskılerı o zamandan baslatcam.hep erkenden baslıyoz sonra çatlamadan sonra sıfır ılıskı olmus oluyo,bıde pık ve catlamadan sonraya agırlık vermeyı denıcem.oncesıne degılde

Kız senin gibi arkadaş bana lazımaslında söz verdim kendime dedim ilişkiyi bile bu ay takip etmicem..gezeriz dedim..bakıcaz ede bilecemmi

Kesin bişey söyleyemem bu konuda tabi ki, bu arada ben de içiyordum ama sigarayı azaltmıştım bu ay ve ilk defa bu kadar belirgin pik görmüştüm bir de duphaston u bırakmıştım... benim bu ay hayatımda değiştirdiğim çok şey var o yüzden net bişey söyleyemiyorum hangisi etkili oldu diye

Yok ya zikzak çekti çok hoşuma gitmedi papatyanın kine baktım bir kere aşağı yönlü olmuş sadece bende birdahaki aya kalırsam hiç birşey yapmak istemiyorum

Ay ben sigara içiyorum hemde baya baya bunun etkisi var mı

Yok ya zikzak çekti çok hoşuma gitmedi papatyanın kine baktım bir kere aşağı yönlü olmuş sadece bende birdahaki aya kalırsam hiç birşey yapmak istemiyorum
Benim ateş tablom en beteri bence ben hep ilk ateşi baz alıyordum ama ateş olcerimin ucu soğuk kalıyormuş galiba, ilk yaptığım ölçümler saçma sapan hem ateş hem ovu yapayım en azından ateşi yorumlarım dedim keskin bı düşüş falan olmadı. Normal ateşimden biraz yukarı çıktı catlayinca. Ovulasyon testi olmasa çatlayip bitince haberim oluyor yani test almicam demiştim ama en garanti o galiba

hepimizi arada salla canım bizde seni sallarız
mesela benıde sallayın kocayı dr a goturecem valla bu gıdısle yav bazen zorla yapıyoz hazırolda beklese olmuyomu hahaha ılk 5,6 ılıskı ok sonra sankı bana ölüm döşeği bende salıyorumm dpo yu hıc degerlendıremıyoruz cunku bende soguyorum boyle olunca.bır sorunumu var acaba dıye dusunmeye basladım vallaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…