2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

güzel kalbını severım cok tesekkur ederım , boyle saf sevgı ıle guzel dusunen ınsanlarla tanısmak ne guzel burada

Hayırlı vakitte gelecek İnşAllah Kilo çok olmasada kilo vermek yumurtaları daha kaliteli yapıyor.dene bence

Bilmedim ya o kadar odaklandıkki bize hediye olur hem kalsaydım çocukta Ekim'de olucaktı eşim doğulmuş o ayda..böyle hayaller kurduk .öyle oluncada hediyesini aldım o da bana aldı..ama kutlamak içimden gelmiyor..birde pazar gününe deng geliyor küçük kaynım için kız görmeye gidicez..ama çok kutlamayı severim toplarım ederim her kesi..sönmüşüm..eski vidyolarıma bakıyorum diyorum ya bu benmiyim yahep resim cektirmişim vidyo çekmişim..başım o kadar tedavilere karışmışki en son ne zaman resim cekdirdim bile unutdum

İşte bundan çıkman lazım. Kendini zorla eski sen olduğunda yine olacak zaten Nerde eski niqu onu göster bize Enerjin yüksek olsun kocanla birlikte gezin tozun çıkın dışarı İlla aileyi toplamaya gerek yok başbaşa yapın kutlamanızı İçinden gelmese de yap. Yaptıkça içinden gelecek zaten Sen değişirsen bu döngüden çıkacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…