2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

mesela benıde sallayın :KK70: kocayı dr a goturecem valla bu gıdısle yav bazen zorla yapıyoz hazırolda beklese olmuyomu :KK70: hahaha ılk 5,6 ılıskı ok sonra sankı bana ölüm döşeği :KK70: bende salıyorumm dpo yu hıc degerlendıremıyoruz cunku bende soguyorum boyle olunca.bır sorunumu var acaba dıye dusunmeye basladım vallaha
Ay bana da öyle oluyor ya. İlişki olacak diye gece olsun istemiyordum resmen. İstek artırıcı bir şey yok mu diye bile araştırdım artık kendim için 😂 üst üste olduğu için öyle oluyo. Geçen ay 10 kere değerlendirmişiz sonuç negatif. Bu ay da zaten takip fln yok ne zaman olursa modundayım daha rahat ve 👌🏻😂😂😂

Ay bana da öyle oluyor ya. İlişki olacak diye gece olsun istemiyordum resmen. İstek artırıcı bir şey yok mu diye bile araştırdım artık kendim için 😂 üst üste olduğu için öyle oluyo. Geçen ay 10 kere değerlendirmişiz sonuç negatif. Bu ay da zaten takip fln yok ne zaman olursa modundayım daha rahat ve 👌🏻😂😂😂
valla bebısım bızım adamlardan kaynaklanıyor malesef,hep bız enerjık durmaya calısıyoruz cunku yalandan.onların oyle olması lazım normalde.bu yasta bu neymıs ayooolll aaa,macun fln mı alsak ne yapsak melısooşşş :KK70:

Herkese merhaba, bu grubu üye olmadan takip ediyordum sırf burdaki enerji için üye oldum😊 Sat 9 Ocak Bat 3 Şubat gecikme ihtimaline karşı test için biraz beklemek istiyorum. Beni de tabloya ekleyebilir misin? sevayd sevayd Bu gruptan hepimiz hamile olarak çıkarız inşallah🙏🏻
hosgeldınız ❤ amaa sızın batınız yarın.bı test yapında gozumuz gonlumuz şenlensın :)

Kızlar merhaba, salı günü doktora gittim 23 mm yumurta var dedi yakında çatlar dedi bu ateş ölçer de kaç gösterirse çatlamış oluyordu acaba? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim ❤️

valla bebısım bızım adamlardan kaynaklanıyor malesef,hep bız enerjık durmaya calısıyoruz cunku yalandan.onların oyle olması lazım normalde.bu yasta bu neymıs ayooolll aaa,macun fln mı alsak ne yapsak melısooşşş :KK70:
Valla iyi olur bence 😂 ihtiyacımız var. Daha bu yaşta böyleysek ileriyi düşünemiyorum.ikincilere takatimiz kalmayacak

Kızlar merhaba, salı günü doktora gittim 23 mm yumurta var dedi yakında çatlar dedi bu ateş ölçer de kaç gösterirse çatlamış oluyordu acaba? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim ❤️
kuzum oncekı atesını de bılmen lazım cok dogru olmaz boyle yorumlar sen yarın sabah bı olc meye basla ıstersen

X