2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sağol canım şu kısa zamanda sizleri iyiki tanımışım güzel haber alırsın dualarım senle Papatyamaviss Papatyamaviss hamilelik testini atınca sanki kendim hamileymişim gibi sevindim sen ve burdaki herkesin rabbim tüm isteyenlere banada hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin 🙏🙏❤❤
güzel kalbını severım cok tesekkur ederım , boyle saf sevgı ıle guzel dusunen ınsanlarla tanısmak ne guzel burada :KK200:

Evet canım baktırdım. Zaten bende polikistik var. Ama bunlar sıkıntı yaratmaz sana dedi. Onun haricinde yazın başka kist olmuştu onu da bir ay ilaçla geçirdik. Biraz zayıflarsan olacak diyor 🙈 aslında çok kilolu değilim ama evlendikten sonra kilo aldım. O da sanırım benim yumurtalarını kalitesizleştirdi. 4 senelik evliyim. İlk 3 yıl korundum ben de ama şimdi diyorum ki keşke korunmasaydım. Sanıyordum ki hemen olur. Olmuyormuş 😪
Hayırlı vakitte gelecek İnşAllah 🤲🏻 Kilo çok olmasada kilo vermek yumurtaları daha kaliteli yapıyor.dene bence☺️

Ya bak işte neye odaklanırsan onu itersin ☺️ Çekim yasası gibi düşün.sen hayatın akışına bırak kendini kutla evlilik yıl dönümünü 🥰 güzelce süslen full enerji ile kocana sürpriz yap.Adama da moral motivasyon olur. Belki dışarıda bir kutlama planlarsın ☺️

Biz 3.yıl dönümümüzde yemeğe çıkmıştık. O masada çocuk hakkında konuşmaya başladık istemeye başlasak mı acaba diye.düşüncelerimizi açık açık söyleyelim dedik.yan masada ki çocuğun sandalyeyi ısırıp yaladığını ailesinin burnundan geldiğini görünce vazgeçtik.bir ay sonra bir şeyler üstüste geldi ben kendimi gebelik hazırladığında buldum ve hamile olduğumu öğrendim. Şu anda çok istiyorum ya aslında itiyorum kendimden
Bilmedim ya o kadar odaklandıkki bize hediye olur hem kalsaydım çocukta Ekim'de olucaktı eşim doğulmuş o ayda..böyle hayaller kurduk .öyle oluncada hediyesini aldım o da bana aldı..ama kutlamak içimden gelmiyor..birde pazar gününe deng geliyor küçük kaynım için kız görmeye gidicez..ama çok kutlamayı severim toplarım ederim her kesi..sönmüşüm..eski vidyolarıma bakıyorum diyorum ya bu benmiyim ya🫢hep resim cektirmişim vidyo çekmişim..başım o kadar tedavilere karışmışki en son ne zaman resim cekdirdim bile unutdum🤔

Bilmedim ya o kadar odaklandıkki bize hediye olur hem kalsaydım çocukta Ekim'de olucaktı eşim doğulmuş o ayda..böyle hayaller kurduk .öyle oluncada hediyesini aldım o da bana aldı..ama kutlamak içimden gelmiyor..birde pazar gününe deng geliyor küçük kaynım için kız görmeye gidicez..ama çok kutlamayı severim toplarım ederim her kesi..sönmüşüm..eski vidyolarıma bakıyorum diyorum ya bu benmiyim ya🫢hep resim cektirmişim vidyo çekmişim..başım o kadar tedavilere karışmışki en son ne zaman resim cekdirdim bile unutdum🤔
İşte bundan çıkman lazım. Kendini zorla eski sen olduğunda yine olacak zaten☺️ Nerde eski niqu onu göster bize ☺️ Enerjin yüksek olsun kocanla birlikte gezin tozun çıkın dışarı ☺️ İlla aileyi toplamaya gerek yok başbaşa yapın kutlamanızı ☺️ İçinden gelmese de yap. Yaptıkça içinden gelecek zaten ☺️ Sen değişirsen bu döngüden çıkacaksın

X