2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hayırlısı olsun canım pozitif gibi görünüyor Ya benim de cumartesi, test alasım var ama negatif görürsem üzülürüm diye beklemedeyim. Sen erken gebelik testi mi yaptın?

BÜYÜK İHTİMALLE GEÇ DÖLLENME OLABİLİR ÇÜNKÜ BATA 2 KALA DAHA KOYU ÇIKMASI LAZIM DİYE BİLİYORUM.

Hayırlısı olsun canım pozitif gibi görünüyor Ya benim de cumartesi, test alasım var ama negatif görürsem üzülürüm diye beklemedeyim. Sen erken gebelik testi mi yaptın?
İnşAllah Allahım kuzum belirsizlik daha yoruyor negatif görmesen regliyi göreceksin. İnşallah rabbim herkese versin stres olmaktansa en azından negatifi görüp rahatluyo insan. Elinde test varsa yapsana

askım valla cok sukur cok guzel geldı evet sımdıde sonrasını dusunuyorum :) cok agrım var bugun karnım falan adet gunum ondan mı kı

Bende 5 şubatda 2 sene olucak..sandımki aşılama yaparım bize hediye olur..malesef hiç kutlamıcaz bile..bizdede sorun yok canım
Ya bak işte neye odaklanırsan onu itersin Çekim yasası gibi düşün.sen hayatın akışına bırak kendini kutla evlilik yıl dönümünü güzelce süslen full enerji ile kocana sürpriz yap.Adama da moral motivasyon olur. Belki dışarıda bir kutlama planlarsın

Biz 3.yıl dönümümüzde yemeğe çıkmıştık. O masada çocuk hakkında konuşmaya başladık istemeye başlasak mı acaba diye.düşüncelerimizi açık açık söyleyelim dedik.yan masada ki çocuğun sandalyeyi ısırıp yaladığını ailesinin burnundan geldiğini görünce vazgeçtik.bir ay sonra bir şeyler üstüste geldi ben kendimi gebelik hazırladığında buldum ve hamile olduğumu öğrendim. Şu anda çok istiyorum ya aslında itiyorum kendimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…