2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Amiiin İnşAllah Ben de öyle istiyordum ama kayınvalidemin torunu yaşındayım görümcem annem yaşında

Hahahah valla keçiboynuzu pekmezi işe yarıyomuş kızlar melisaa93
Hadi ya vereyım barı kuzum bende adam çok sık ilişkiye dayanamıyor yaa libido yerlerde resmen.kafamı takacam bu konuya ykında ama kalbı kırılmasın dıye sessızım bakalım suanda.deneyecegım tamambende sogudum ıyıce zaten ılıslkıden kendımde ıceyım

Bence o da strese girdiği için rahat olamadığından öyle oluyo Bende mecbur hissettiğim için isteksiz oluyorum

Bata 4 gün kala demin yaptığım prodoctor test güvenmiyorum ama bi bakın

Eklentiler

• D233E96D-8D84-4FF7-BFA9-146E58520C83.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 64
  • 539232FA-D4FD-47CA-897A-98E34D7926A6.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 68
  • 6BCA1D63-9234-4F82-8FAE-BEE96C4F28F0.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 65
Yıprandım baya rabbim kimseyi evlatla sınamasın
Seni o kadar iyi anlıyorum ki benim tam üç tane düşüğüm oldu. Ne kadar yıprandığımı ve kendimi suçladığını anlatamam düşünme desende düşünülüyor biliyorum. Ama sonuçta hamile kalabiliyorsun bi problemin yada hastalığın yok bunun için şükret sağlıklı bi hamilelik geçirmeni ve sağlıklı bi bebişin olmasını canı gönülden diliyorum tatlım

Bence spontane gelişse boyle olmayız dün bizim bide tam 36. Saatti çok komikti halimiz çocuktan sonra düzelir diye düşünüyorum iki taraflı ,bizimki bi gün durup bi gün yapmaya bile üşeniyo bazen o yüzden ben yumurtlamaya kadar sık tutmuyorum,yumurtlamadan 1 hafta sonra azad ediyorum

Ben bir dahaki aya kalırsam akıntı takibinden yapacağım ateşi bende tam anlamadım

Kızlar az önce araba çarpıyordu bana o kadar korktum ki içim sıçradı resmen olduğum yerde beş dakka bekledim

Acaba beni görsen de o kadar tatlı gelir miyim
Ay Allah korusun hemen sadaka ile şükret canım çok şükür bir şey olmadı

Hadi foto koy profile bakıyım

Ay Allah korusun hemen sadaka ile şükret canım çok şükür bir şey olmadı

Hadi foto koy profile bakıyım
İçim sıçradı resmen göbeğinin sol tarafında yukarı doğru bir şey böyle çekildi araba bacaklarıma deydi durdu çok şükür bir şey olmamıştır değil mi kuzum ya canım sıkıldı
Yaa dur anlık koyup siliyim

Kızlar az önce araba çarpıyordu bana o kadar korktum ki içim sıçradı resmen olduğum yerde beş dakka bekledim

Acaba beni görsen de o kadar tatlı gelir miyim
Çok geçmiş olsun canım, sadaka ver hemen, başının gözünün sadakası olsun

Ben gördüm ben gördüm, sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…