2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay bana da öyle oluyor ya. İlişki olacak diye gece olsun istemiyordum resmen. İstek artırıcı bir şey yok mu diye bile araştırdım artık kendim için üst üste olduğu için öyle oluyo. Geçen ay 10 kere değerlendirmişiz sonuç negatif. Bu ay da zaten takip fln yok ne zaman olursa modundayım daha rahat ve

valla bebısım bızım adamlardan kaynaklanıyor malesef,hep bız enerjık durmaya calısıyoruz cunku yalandan.onların oyle olması lazım normalde.bu yasta bu neymıs ayooolll aaa,macun fln mı alsak ne yapsak melısooşşş

hosgeldınız ❤ amaa sızın batınız yarın.bı test yapında gozumuz gonlumuz şenlensın :)

Kızlar merhaba, salı günü doktora gittim 23 mm yumurta var dedi yakında çatlar dedi bu ateş ölçer de kaç gösterirse çatlamış oluyordu acaba? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Valla iyi olur bence ihtiyacımız var. Daha bu yaşta böyleysek ileriyi düşünemiyorum.ikincilere takatimiz kalmayacak

Kızlar merhaba, salı günü doktora gittim 23 mm yumurta var dedi yakında çatlar dedi bu ateş ölçer de kaç gösterirse çatlamış oluyordu acaba? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
kuzum oncekı atesını de bılmen lazım cok dogru olmaz boyle yorumlar sen yarın sabah bı olc meye basla ıstersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…