2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar ya bu kadar oksurmenın tutunmaya zararı olurmu karnımın kenarları kasıklarım et kesıgı gıbı oksurmekten agrıyo acıyor acı acı resmen :KK43:

Bilmiyorum canım his sadece
Bi kaç gündür kasiklarimda ağrı var dün yürüyüş yapayım dedim, sol kasigim batiyordu. Bir de öğlen kremsi akıntım vardı akşam çok az yapışkan akintim geldi. Sabah 2. İdrarla test yaptım(sıvı almadım) ve her zamankinden daha da koyu çıktı. Ben anlayamıyorum artık :KK43: kist falan mı oldu kist olunca böyle koyu mu olur hep :KK43: sevayd sevayd imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• IMG_20230129_121300.jpg
    IMG_20230129_121300.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 42
Bi kaç gündür kasiklarimda ağrı var dün yürüyüş yapayım dedim, sol kasigim batiyordu. Bir de öğlen kremsi akıntım vardı akşam çok az yapışkan akintim geldi. Sabah 2. İdrarla test yaptım(sıvı almadım) ve her zamankinden daha da koyu çıktı. Ben anlayamıyorum artık :KK43: kist falan mı oldu kist olunca böyle koyu mu olur hep :KK43: sevayd sevayd imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93
Catlayalı ne kadar oldu

Catlayalı ne kadar oldu
Tam pik göremedim hiç :KK43: pazar günü koyuydu epeyi ama öğlen 3 gibi yapmıştım evden çıkmak zorunda olduğum için sıvı alımına çok dikkat edemedim. Uygulamadan baktığımda 24 u diyor ama ateşim geçen ayki çatlamayla aynı şekilde iniş çıkış gostermis öyle yorumlarsam bu da 23unu gösteriyor. Zaten 23u sabah da silikti. Ama şimdi tekrar koyuluk görüyorum anlayamadım:KK43:

Tam pik göremedim hiç :KK43: pazar günü koyuydu epeyi ama öğlen 3 gibi yapmıştım evden çıkmak zorunda olduğum için sıvı alımına çok dikkat edemedim. Uygulamadan baktığımda 24 u diyor ama ateşim geçen ayki çatlamayla aynı şekilde iniş çıkış gostermis öyle yorumlarsam bu da 23unu gösteriyor. Zaten 23u sabah da silikti. Ama şimdi tekrar koyuluk görüyorum anlayamadım:KK43:
Belkıde daha yenı oluyordur canım benım sonucta gorememıssın bır ıkı kez yap bellı olur sabah aksam dıkkat edıp ama

Bu teste gore yunurtlama oluyor kuzum😊🥰

Canım yeni yumurtluyorsun bence daha koyu çünkü değerlendir bence

Tekrar mı yumurtluyorsun acaba? Baya koyu çıkmış.Ağrıların da var. Umutlandırmakta istemem aslında ama bir de gebelik testi mi yapsan? ☺️

Bu predıctor gercekten cok basarılıymıs ama kasette baya golge ıken net cızgı seklınde cıkması sasırttı benı hassasmıs tavsıyemdır
Geçen ay aldım 2 tane silik çizgi çıkarttı bende regl oldum sonra, neye güveneceğimi şaşırdım artık ama kimyasal olduğunu düşünüyorum ben çok kanamam ve ağrım oldu betama baktırdım 5*1 çıkmıştı normalde 2lerde çıkardı

Kızlar ya bu kadar oksurmenın tutunmaya zararı olurmu karnımın kenarları kasıklarım et kesıgı gıbı oksurmekten agrıyo acıyor acı acı resmen :KK43:
Bir şey olacağını sanmıyorum ama yine de çok şiddetli öksürmemeye çalış bence ☺️ Sürekli ılık bir şeyler içerek boğazını yumuşak tutmaya çalış🥰

X