2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kuzum benim inanın ki çatlamadan önceki ilişkiler de daha kolay hamile kalınıyor çünkü hazırda sperm var çatladıktan sonra iş işten geçmiş oluyır
Bı kac kez daha boyle catlama oncesıne denk geldı ama demekkı işte ya cok şukur kuzum dedıgım vaktı de guzel denk geldıye misss haklısın

Gecmis olsun kuzum benim esimdede 6 yıl önceki testinde yavaşlık vardi simdi ne alemde bilmiyorum sizin kacti çıktı bu değer bende ikna edebilirsen tekrar yapmasını istiyorum ama

Bak benimde aklımdan o geçti..demek kesin bir tek o işe yarıyor buna emin oldum
Evet kuzum aynen öyle bana doktorum da demişti çünkü çatlamam cumartesi oldu bana öncesi salı çarşamba cuma ilşki önerdi ama ben salı perşembe cuma ilişki uyguşadım ve cumartesi akşam çatladı paZar ateşim fırladı ben zaten gün aşırı ilişki yaşıyorum bu ay tutacak inşallah

Tutucak İn şa Allah canım.

Canım benim, ne gelirse başımıza her şey Allah'tan. Öncelikle çook geçmiş olsun. Sakın ola kendini kapatıp daha da mutsuzluğa sürükleme. Ben inanıyorum ve hissediyorum senin dünyalar güzeli bir bebeğin olacak. O kadar çok süpriz gebelikler oluyor mucize gebelikler oluyor ki. Sperm kalitesini artırmanın da yolları var. Kistlerin de tedavisi var. Sen hiiç sıkma canını. Mental açıdan toparlanmaya odaklan.

Gecmis olsun kuzum benim esimdede 6 yıl önceki testinde yavaşlık vardi simdi ne alemde bilmiyorum sizin kacti çıktı bu değer bende ikna edebilirsen tekrar yapmasını istiyorum ama
Valla sonuç evde. İki tane etkileyen değer varmış ortalaması 30 olması lazım dedi doktor. Bizim 15

Evet canım hatta dalga gectım burda can sıkıntısından hesap yaptım muhtemel catlamadan 15 saat once ılıskı olmus tutarmı dıye
Olsun rabbim ol derse olur bende henüz iğne falan vermed daha doğrusu p tesi gidicem klomen kullandım ama denmelere devam ediyorum inşallah en kısa zamanda güzel haberler veririz sağlıkla sende inş kucağına alırsın

İnşallah öyle olur yavrum. Allah hepimizin gönlüne göre versin kimseye anlatmak istemiyorum sonra sorarlar diye. Burda çok rahatım

Valla sonuç evde. İki tane etkileyen değer varmış ortalaması 30 olması lazım dedi doktor. Bizim 15
Bende eski testi buldum biraz araştırdım cok karışık cidden sonuçları hakkimizda hayırlısı inşallah bende ikna ederim tekrar o zaman sadece hatırladığım sigara etkiliyormus bu hareketliliği dr eşime

Ilk gebelıgımde oglumda klomen kullandım ben o ay hamıle kaldım , buseferde kullandım yıne ılk ay kaldım ama kımyasal oldu

Ayy çok sevindim çok mutlu oldum canım tek ilişki falan demeyecekmişiz Rabbim ol derse olurmuş maşallah hemen kan ver öpüyorum misafirim var ara ara yazacam bişey olursa etiketleyin beni inşallah sağlıkla gelir amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…