2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah biraz bahseder misin kendinden. Klomen vb bir ilaç kullandın mı yumurtlama zamanını takip ettin mi kac ilişki oldu vb
Canım benım ben bu ay esım oglum ben cok hastaydık cogusuda yumurtlama donemjne denk geldı hala ıyılesemedım sabah kalktım kulagım agrıyor hala neyse , oyuzden kendımı takıbe vs cok veremedım sadece 9. Gunde ovu testı yapmaya ve atesımı olcmeye basladım (aylardır olctugum ıcın ıkı uc olcmeylede kendıme yorum yapabılıyorum) 11 gun ultrapık gordum ogun ogleden sonra ve oncekı gece 10.gunun gecesı ıkı kez ilişki oldu, okadar. Ertesı gun 12.gun yunurtam catladı atesım yukseldı test silikleşti. Cok rahatsız oldugum ıcın kendımı hıc dınlemesım bıdaha ates olcmedım hıc bır belırtım varmı dıye konteol etmedım. Hatta onca aydan sonra tek bır gunle de denk gelemeyecgını dusundugum için herturlu ilaç tedavımı oldum. Hala kotuyum oksuruk krızlerım cok kulak agrım dedıgım gıbı bugunde var. Belirti olarak dıyebılcegım dusundugumde farklı gelen tek sey ıkı uc gun once bırden cok karnım agrıdı ıkı uc kez wcye gıttım afedersın sonra gecesı oksurukten cok uyuyamadıgım ıcın bı ara kalktıgımda yine karnımda agrı vardı okadar

Canım cok geçmiş olsun sanada şifa olsun ilaçların toparlarsın inşallah biran önce hepimizin sınavı ayrı ayrı.bişey vesile olmuş eşinde test vermiş en azından bilip yola ilerliyosunuz belirsizliklerden acabalardan kurtuldunuz.inşAllah bundan sonrası sizin için aydınlık olur hersey çözülür gelir geçer

Of kuzum ya hersey ust uste geldı senın resmen saglıgınıza bıran once kavusun Sperm hızımı ılaclarla hemen tedavı edebiliyolar dıye biliyorum allahın ıznıyle hemen ıyı gelecek meram etme Kendinize dıkkat edın hersey guzel olacak Rabbım gecıktırıyorsa guzelleştırıyodur

Amin canım inşallah

Amin yavrum inşallah. Vardır bir vakti zamanı herşeyin

Ayyyyy maşallah kuzummm benim çok çok çok sevindim allahım tamamına erdirsin inşallah saglıkla ilerlesin annesi.ilaçlar için hiç korkma güzel allahım o melegi korur canım benim çok duygulandım

Canm vardr herseyde bir hayır önce sağlık sonrası olur Allahın izniyle tez zamanda acil şifalar inşallah

Kızlar hayırlı sabahlar dün gecikmenin 3, günüydü test yaptım sabah uyandığımda test bu şekilde çıktı bu ilk 5 veya 8. Dakikada çıkan sonuç gebelik varmıdır sizce
Var canım var pembiş pembiş hemde saglıkla ilerlesin sana da hayıtlı olsun bereketli başlıyor ocak sonu ve başı inşallah

Bütün zorlukların ardından kolaylık gelecektir canım dualarım sizinle Çok yakında güzel haberi alacağımıza inanıyorum bizde bir tedavi sürecindeyiz ikimizde sağlıkla kavuşalım İnşAllah

Allah ol dedikten sonra oluyor demekki iki ilişki oldu sadece demekki. Önemli olan doğru zamanı bulabilmek. çok çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Sağlıkla kucağına al inşallah darısı isteyen herkesin başına. Bende beklemedeyim artık umarım güzel sonuçlar alabilirim bende

Çok geçmiş olsun kuzum inşallah tedaviniz em kısa zamanda yanıt alır canım dualarımız seninle

Yaaa canım ben dedim çok emindim senden..sağ salim kucağina al canım..bizlerede dua et..arkanca gelek

Canım çok geçmiş olsun başka bişey çıkmasında soermler bikaç takviyeyle rahat toparlar içini rahat tut sen kendi sağlığını ihmal etme canın sıkıldığında gir buraya her türlü şebeklikle yerine getiririz moralini bize anlat içine atacağına. Benimde öyle iki senedir kendimi kısır sanarken eşimin testleri felaket çıktı kısır fenecek ölçüde hem de . Şimdi takviye falan toparlamıştır diye umutluyum. Allah büyük biz umudumuzu kesmeyelim yeterki

Ya maşallah sağlıkla büyür inşallah

Canım hayırlı olsun çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler

Canım yumurta çatlamadan ilişki olmuş doğru mu anladım güzel şeyler görmeye çok ihtiyacımız vardı senden müjde geldi devamı gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…