2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kuzum siz yeni başladınız denemeye bence ondan eşin test vermemiş öylemiydi?şimdi bak sebebini bildin.yoksa boşuna her ay beklicektiniz..güzelce tedavi olunsun sende depresyon durumundan kendin çıkmalısın kuzum..bak zamanında ben çok imtihanlardan geçtim çok iyi anlıyorum seni ama gectim kendimi dualarla namazla kaldırdım..Cocuğunda olucak tabi..hiç doktora bu soruyu verme boşuna sana stresi yaşatıcak.Allah üstünde olsun canım

Şuan ağlıyorum biliyor musun? Şuan ağlıyorum. Rabbimin hikmetine bak. Yeter ki vermek istesin her şekilde veriyor kurban olurum ona ben. Canım kardeşim canım canım canım sevincimi mutluluğumu hangi kelime ifade edebilir Şuan bilemiyorum ama kalbimi açıp sana göstersem belki o zaman anlarsın nasıl kendim gibi mutlu olduğumu. Ya durduramıyor Şuan kendimi nasıl ağlıyorum. Allahım sağlıkla ilerlemesini nasip etsin inşallah canımsın benim

Sende guzel haberler beklıyoruz cnaım ates tablomda var ılıskıler de ordanda gorebılırsın

Canım yumurta çatlamadan ilişki olmuş doğru mu anladım güzel şeyler görmeye çok ihtiyacımız vardı senden müjde geldi devamı gelsin
Evet canım hatta dalga gectım burda can sıkıntısından hesap yaptım muhtemel catlamadan 15 saat once ılıskı olmus tutarmı dıye

Ay nasıl harika bir haber bu. Şubat ayı herkes hamile bence de

İnşallah sağlıkla büyüsün ve Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. İlk işin şu profil fotoğrafını değiştirmek olsun artık hahahah

Kızlar hayırlı sabahlar dün gecikmenin 3, günüydü test yaptım sabah uyandığımda test bu şekilde çıktı bu ilk 5 veya 8. Dakikada çıkan sonuç gebelik varmıdır sizce
Ay bugün gümbür gümbür geliyor hamilelik haberleri. Nasıl güzel gün yarabbim.

Hepımız bırbırımıze dua edelım nıqum ınsallah benım saglıkla buyur ınsallah sızınde saglıkla gelır mınnoslarınız
Amin..bir kaç güne benimki belli olucak..hiç üzülmek istemiyorum..bende tam aksine hastalandım ilacsız 2 hafta yatdım ateşli..bunun karşılığını Allah bana mucizemi versin

Amin canım benim inşallah ağustos tan beri korunmayı bırakmıştık. Ama tam planlı 3-4 aydır deniyoruz

E benıde aglatıyorsun sımdı ama oldumu Senın dedıgın gıbı zamanı geldıkten sonra oluyormus ne eksık ne fazla ıster on ılıskı ıster bı gun Herseyın zamanı varmıs o zaman gelınce ıste be kankammm ya canım kardesım ben soklardayım ınanamıyorum yanı o kadar notrum kı suan anlatamam sana Tek dılegım suan saglıkla buyumesı inşallah dua et bana ben sana duacıyım hep duamdasın

Canımsınız hepiniz. Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz güzel haberler verelim birbirimize

Ohh ilk hamis geldi masallah sağlıkla gelsin bebis

Evet canım hatta dalga gectım burda can sıkıntısından hesap yaptım muhtemel catlamadan 15 saat once ılıskı olmus tutarmı dıye
Kuzum benim inanın ki çatlamadan önceki ilişkiler de daha kolay hamile kalınıyor çünkü hazırda sperm var çatladıktan sonra iş işten geçmiş oluyır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…