2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cekmıyoruz hersey hatıka gıdıyor super gıdecek guzel olacak

Tesekkur ederim canım benım amın
Seninle aynı gün regli olmuşuk canım benimde 8 Ocak ama bende dönümün 13.günü pikti 20 ocakta Yumrtlama oldu 21. De çatlama döngünün 14. Gün çatlama oldu akşam üzeri benimde eşim şehir dışındaydı çatlama gününe denk geldi ama tutar mı bu ay bilmiyorum yumurtlamaya denk gelmedik bu ay,

Arkadaşlar adetime 6 gün var dün gece sıcak basması ile uyandım ara ara iç bacaklarımda ağrı oluyor . Bugün kalktım ilk idrarla erken gebelik testi sizde çizgi görüyor musunuz acaba ? BAT 3 Şubat

Eklentiler

• 805EADDE-8C17-48E1-8A5E-3D8CCA54C935.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 70
  • 8A5529FC-DE88-4B0E-B0D1-70937D3B9648.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar hiç yorum yazmıyorsunuz bana genelde bir iki kişi hariç ilk defa bu ilişkide içimde 3 kere cızırt cızırt etti beklerken acaba neden
Gözlerim doldu çok sevindim Allah sağlıkla ilerlemeyi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Oy kurban olurum karnındaki minişe gözlerim doldu şu anda ağlıyorum kendim hamile kaldığım gibi hissettim. Okadar dua ettim ki Allahım sağlıkla ilerlesin inşallah canım dikkat et lütfen heyacandan ne yazacağımı bilmiyorum ellerim titriyor.

Sen ne zaman test yapacaksın

Ne içten bir rüya bu rayı neden seviyorum bunu. İçin kıskançlık fesatlık düşünmeyen herkesin ortak duasının olduğu bir yer inanıyorum ki bu dualar ve çabalarımıza rabbim hepimizi mutlu edecek

Ne içten bir rüya bu rayı neden seviyorum bunu. İçin kıskançlık fesatlık düşünmeyen herkesin ortak duasının olduğu bir yer inanıyorum ki bu dualar ve çabalarımıza rabbim hepimizi mutlu edecek
Amin inşallah. Ben herzaman derim Allah kimseyi kimsenin kucağına boynu bükük baktırmasın isteyen herkesin kucağını doldursun amin

Meryem ve Yusuf suresini dinle bol bol İnşAllah sağlıklı bir gebeliğin, Yusuf yüzlü peygamber ahlaklı bebişin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…