2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaaa çok sevindim senin adına maşallah kuzum sağlıkla gelsin

Çok sevindim canım senin adına sırf senin icin kalktım bakayım test yaptın mı diye sağlıkla büyüsün inşallah acele etme kan verme bekle günün geçsin testlerle takip et canım ayağını sürü pesinden gelelim topikteki ilk hamişimiz

Gelsın gelsın beklenen
Burası çok ilginç gerçekten ya dün üni den bir arkadaşımın hamile olduğunu gördüm o kadar canım sıkıldı ki ağladım ama gece senin hamilelik ihtimalini görünce heyecanlandım. Şimdi de çok çok mutlu oldum size karşı hep iyi duygular beslemişim rabbim hepinizi hep çok mutlu etsin sağlıkla bebişlerimize kavuşalım

Yok bebegım su asamada kan vermeyı dusunmuyorum henuz dedıgın gıbı adetım bı gecsın bakalım elimde testte yok hıc kız normalde her ay doldururum depoyu mubarek bu sefer yok . Elimdeki testler de hep farklı ılk yaptıgım oncomed di , bu sabahkı surelab, bıtane laboquıck kaldı bıtanede predıctor

Amın amın bebegım Çünkü burda saf sevgımızle ve oldugumuz gibi varız ordan baktıgımda , baktıgında direk içimizdeki bizi goruyoruz Oyuzden herduygumuzda birbirmizin gi sevınıp uzuluyoruz sırayla hepınız hamıs olup geleceksınız

O predictore bi türlü kiyamadin

Belli olmaz canım görüyorsun mucizeleri tek atış bile yeter ay boşuna kendimizi yoruyoruz daha yumurtlama haftası bi kaç gün ilişki olsa yeter
Nasip meselesi işte Artık zamanı gelmiş ki tek ilişkide bile geliyor maşaAllah ben ilaç kullanıyorum ya ondan dedim canım doktorun dediklerinden sonra korunmadan ilişkiye eşimi ikna edebileceğimi sanmıyorum

Amiiiin İnşAllah hepimiz hamiş olup bir topicte toplanmalıyız

Nasip meselesi işte Artık zamanı gelmiş ki tek ilişkide bile geliyor maşaAllah ben ilaç kullanıyorum ya ondan dedim canım doktorun dediklerinden sonra korunmadan ilişkiye eşimi ikna edebileceğimi sanmıyorum
Aslında ıkı ılıskı gece sabah olarak dusunelım bırgunde ya inanamıyorum ama ya gercekten vaktı zamanı gelmeden sen ne yaparsan yap olmuyormus

Hayırlıysa ilerler inşallah ne güzel sabah sabah böyle testler görmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…