2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İnşAllah havalardan değildir ya vücut bebiş arıyordur
İnşallah ama benim yumurtlama günlerim kaçtı değerlendiremedim malesef geçen ay kist için bi ilaç kullandım adetim de doğru düzgün olmadı ordan kalma ağrı sanırım

Arkadaşlar bu süreçte başımız ağrıdığında falan p*rol adlı ağrı kesiciyi almak sıkıntı yaratır mı acaba? ( İlaç ismi vermek yasaksa diye kodlayarak yazdım).
Yok canım parol alabilirsin.
Bir de hamileliği öğrenene kadar doktorlar gerekli ilaçları kullanabilirsiniz diyor. Hamileligi öğrendikten sonra, yani rahme yerleştikten sonra ilaç kullanmaya dikkat etmek gerekiyormuş.

İnşallah ama benim yumurtlama günlerim kaçtı değerlendiremedim malesef geçen ay kist için bi ilaç kullandım adetim de doğru düzgün olmadı ordan kalma ağrı sanırım
Canik bende yarıyıl tatilinde memlekette olacağım.
Eşim izin alabilirse gelecek son hafta. Yumurtlama günlerini kaçırma olasılığim var bu ay

Aa diğer ay olur inşallah büyük ihtimal dediğiniz gibi olmuştur

Ayyy kist değil bence gebeliktir o nasıl sabrettin bugün alsaydın eczaneden keşke

İnşallah denk gelmez canım ya 3 5 gün için bir ay beklemek çok sıkıcı oluyor valla
Diğer ay da ayrı kalacağız büyük ihtimal.
Ben taşınıp iş başı yapacağım, eşim de eş durumu tayini isteyecek artık 1 haftada mi yanıma gelir, 1 ayda mi Allah bilir

Allah bir yol bir kapı illa açar canım yeterki vakti gelmiş olsun yüksek tut moralini Allah sağlık versin en başta hepsi olur inşallah hayırlısıyla gönlüne göre

Arkadaslar ates olcmek icin illa ates olcermi lazım programi flan varmi kullanip dogru sonuc alan bende bir deneyeyim bi bu kaldi denemediğim 99 100 olsun :)

Simdiye kadar 7 yumurtasi olani hic duymadim bana garip geldi. onbes civarı kist e pcos diyorlar ama az oldugundan baslangic olabilir insaallab oyle bir durjm yoktur korkutmak istemem ama bu ay insaallah kalirsinizda kalmazsaniz ii bi dr a gidin derim

aynen o beni de korkutuyor, bakalım ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…