2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

ucan arabalar derken fiyatlardan bahsetmisler biz anlamamisiz
Hiç unutmam 99 da lise sondaydım daha yeni çıkmış telefonlar kimsede kolay kolay yok daha sınıfta alaman bir arkadaş bulmuş getirmiş nerdense artık ama bozuktu herhalde masanın üstüne açmış dağıtmış parçaları falan hepimiz ufo görmüş köylü havasında bakıyorduk o da havasını atıyordu nerden nereye arabalar neden uçamıyor hala diyoruz şimdi

Merhaba arkadaşlar,Ocak topiğindeki yazılarınızı okudum oradan geliyorum. Gebelik testi noktasında iki önerim olur önden hazır etmek isterseniz oncomed çok iyi bir markadır hiç hatalı sonucuna rastlamadım. Birde benim gibi test manyağıysanız laboquick 100 lü strip test var. Pembe silik gördüğümde değerim 6 çıkmıştı oda hassas bir testti hiç yanıltmadı beni ve daha uyguna geliyor 1.5 ay önce 100 lüksünü 200₺ almıştım

Bende lisedeydim sinifta bir kac kisinin tuslari mavi kirmizi olan telefondn vardi n...a 3210 filan derdim vaybe millet zengin :))) o donem heves ettim hat aldim. Arasira siniftakilerin teline takardm filan derken hat kayboldu. aradan geçti 7-8 yil bir baktm mahkeme kagidi. O hat birinin eline geçmiş ve uzerime bir suru suc kalmisti 7-8 sene mahkemelere gittim sukur sonunda aklandim :)))

Bnmde tecrubelerim ayni yonde laboquick favorim hem hamile kaldigim aylarda ovulasyonyny kullandm hen gebeligimi gec dollenme olmasj halinde erken ogrendm. Gecen ay laboquick test aldim intten hepsi bozuk cikti link atarmsz

Bende aslında birgebeningünlüğü ovulasyonlarını kullanıyordum arada birde laboquick. Ama bir gebenin günlüğü fiyat olarak çok artınca bu ay laboquicke döndüm bakalım. Siz bozuk olduğunu nasıl anladınız acaba ona göre bende kontrol edeyim. Tabi linki bakıp göndereyim

Bnmde tecrubelerim ayni yonde laboquick favorim hem hamile kaldigim aylarda ovulasyonyny kullandm hen gebeligimi gec dollenme olmasj halinde erken ogrendm. Gecen ay laboquick test aldim intten hepsi bozuk cikti link atarmsz
Ben de netten laboquick aldım ovülasyonu hiç memnun kalmasım ya da piki görmedim bi garip geldi diğerlerinde illa silik çıkar t si ama bunun basılarında hiç çıkmadı çıkanlarda da hep silikti

Akakçe,cimri gibi uygulamalardan fiyat olarak en düşüğüne bakarsınız. Ama şu haliyle bile piyasaya göre çok uygun kalıyor

Kabarciklar farkli carkli cizgiler cikti cogunda hatta birinde uc cizgi cikti dedm ucuz herlde hajzhzhzh

Ben de netten laboquick aldım ovülasyonu hiç memnun kalmasım ya da piki görmedim bi garip geldi diğerlerinde illa silik çıkar t si ama bunun basılarında hiç çıkmadı çıkanlarda da hep silikti
En hassası birgebeningünlüğü sanırım. Ama laboquick kullanırken de hamile kalmıştım ben. Sadece gebelik testinde ki gibi lh ölçümleri değişiyor mesela kimisi lh 20 de pik yaparken kimisi aynı koyulukta gösteriyor gibi

Evet benim son aldigim laboick ovulasynda oleydi silik gibi tsi digeride bir kirmizi bir normal sonra yine kirmizi karman corban cikiordu ama eskiden aldiklrm cok daha kaliteliydi

Kabarciklar farkli carkli cizgiler cikti cogunda hatta birinde uc cizgi cikti dedm ucuz herlde hajzhzhzh
Testlere öyle bi özellik gelse fena olmaz, her çizgi birinin betasını ölçse felan. Yani umarım bozuk değildir benimki yoksa 100 lü elimde patlar gerçi 10 tanesini kullandım sıkıntı yoktu ama

Testlere öyle bi özellik gelse fena olmaz, her çizgi birinin betasını ölçse felan. Yani umarım bozuk değildir benimki yoksa 100 lü elimde patlar gerçi 10 tanesini kullandım sıkıntı yoktu ama
On taneden kesin bozuk cikardi bnm cogu bozuktu cnku cok testim oluncada sigara gibi cok kullaniorm oyuzdn bagimli olmakta istemem yuz testim olsa bliorm catlamadn baslarm testte :))) oyuzdn kafayi yemek istmiorm smdilik ovulasyon alayim en iisi sdce :))

Evet canım bende sabırsızlık var bunu almasam gidip eczaneye para dökeceğimi bildiğim için artık alıyorum mecbur. Kaç yaşına geldim kendimi dizginlemeyi öğrenemedim ama önceden 5. Günde felan başlıyordum artık 9-12 gün arasına çıkardım şükür

Evet canım bende sabırsızlık var bunu almasam gidip eczaneye para dökeceğimi bildiğim için artık alıyorum mecbur. Kaç yaşına geldim kendimi dizginlemeyi öğrenemedim ama önceden 5. Günde felan başlıyordum artık 9-12 gün arasına çıkardım şükür

:))) Kac aydir deniyorsanuz bence yil gevtikce azaliyor ilk zamanlar bende oleydim simdi azalttim :)

3.5 senelik evliyim çok sayıda düşük var canım ilk 6 ay haricinde hep düşündüm,tabi düşükler dinlenme vs. Geçen ayda histereskopi oldum doktor yeni izin verdi yumurtlamayı bekliyorum işte. Bu benim azalmış hali işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…