2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar, ayın 8inden önce alnimdan ölçüyordum ateşi, sonrasında dil altı için ateş ölçer aldım. Arada tabii ki kocaman bı düşüş yaşandı. Bu döngümü etkiler mi?

Eklentiler

• IMG_20230111_165527.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar, ayın 8inden önce alnimdan ölçüyordum ateşi, sonrasında dil altı için ateş ölçer aldım. Arada tabii ki kocaman bı düşüş yaşandı. Bu döngümü etkiler mi?
Döngünü etkilemez canım ama uygulamanın kafası karışır o ilk ateşleri ya da şu en yğksek olanı discart et bence aynı yerde aynı şekilde aynı saatte en az 3 saat uyku ve yataktan kalkmadan olmalı dil altı en uyumlu çıkanı

Ya bir de şöyle bişey oluyor sabah uyanmam gereken saatten 1-2 saat önce uyaniyorum mesela saati görüyorum tekrar uyuyorum hemen, kalkınca da hemen ölçüyorum yani 3 saat uyumuş sayılmam ama uyanık da sayılmam

Sürekli aynı şeyi yapıyorsan kendi içinde uyumludur en azından bi dene bütün bir tablon oluşsun anca görürsün düzenini bence

Sürekli aynı şeyi yapıyorsan kendi içinde uyumludur en azından bi dene bütün bir tablon oluşsun anca görürsün düzenini bence
Ovulasyon testine başladım zaten bu ay en azından oradan da bir cikarim yaparım herhalde

Ben olsam 3 kez alnimdan olcer, hemen sonra dil altindan olcer aradaki farkin ortalamasini alirdim. Alnindan olctugun degerlerden cikartir grafige kayit ederdim. Muhendisiniz konustu.

Sat 1 ocak bat BAT 4 şubat benide ekler misiniz ateş ölçmeye başladım grafiğim böyle ;

Eklentiler

• Screenshot_20230111_122454_periodtracker.pregnancy.ovulationtracker.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 43
Umut umuttur canım hala ateşin de düşmemiş madem bir iki gün daha bak bakalım
Canim benim geçen ay da regl başladıktan 2-3 gün sonra ateş düştü.
Benim hemen aktif kanama başlamıyor bir kaç gün lekelenme olduktan sonra düşüyor ateş.

Canim benim geçen ay da regl başladıktan 2-3 gün sonra ateş düştü.
Benim hemen aktif kanama başlamıyor bir kaç gün lekelenme olduktan sonra düşüyor ateş.
Ekleyeyim canım o zaman listeye inşallah son olur bu senin için hepimiz için ne yazayım sat bat ?

Yok canım ne kusuru
2 gün 36.40 çıkıp 1 gün sonra 36.30 çıkması normal mi acaba? Adetim bitti şeffaf akıntım oldu şuanda da beyaz akıntım devam ediyor ovülasyon testim de bu şekilde

Eklentiler

• Screenshot_20230111_180034_com.android.gallery3d.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 47
Bn yumurtlama olur dıye biliyorum
Hatta hemn hamiş kalanla varmış

Bu arada ayın 2sinde kimyasal kanamam basladı
Halaa leke leke devam edıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…