2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

:))) Kac aydir deniyorsanuz bence yil gevtikce azaliyor ilk zamanlar bende oleydim simdi azalttim :)
3.5 senelik evliyim çok sayıda düşük var canım ilk 6 ay haricinde hep düşündüm,tabi düşükler dinlenme vs. Geçen ayda histereskopi oldum doktor yeni izin verdi yumurtlamayı bekliyorum işte. Bu benim azalmış hali işte Alıntı yapmayı unutuyorum o yüzden ikili oldu mesajlar okuyanlar şimdiden kusura bakmasın

Rabbim insaallah saglikla nasip etsin tez vakitte hepimize. Kan pihtilasmaniza baktirdinizmi?. Bnmde 7 sene oldu isteyeli arada 3 senelik belki bos zaman vardir gerisi hep cocuk ugrasiyla gecti diger 3 senede hormon bozuklukları saglik sorunları vsvs ile gecti... Bir dushk birde erken doğumum sonucu kayıp yasadm maalesef. Rabbim hepimize saglikla nasip etsin insallah bu acılarımızı unuttursun. Aminnn

Evet baktırdım mthrf 677 homozigot çıktı ama doktor çok anlamlı olmadığını söylüyor sonuncularda hep kan sulandırıcı kullandık yine olmadı. Kimi doktorlarda gereksiz kullanılan kan sulandırıcıların düşük yaptığını söylüyor kimi dinleyeceğiz hiç bir fikrim yok Amin Rabbim hayırlı şekilde hepimize 2023 te evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin

Ben de 2 senelik evliyim hiç korunmadık hep rastgele adetten 3 5 gün sonra adete 3 5 gün kalaya kadar denedik ama ne test ne bişey kullanmadım bir ara tüp bebeğe başvurdum yarım kaldı kasımdan beri daha ciddiye alarak kovalıyorum peşini hiçgebeliğim oluşmadı henüz belki kimyasal olmuştur ama adını dahi bilmiyordum buraya girene kadar şimdi bir kadın doğumcu kadar bilgili olduk artık

Evet ben artık doktora gittiğimde iki arkadaş oturup meslekten konuşuyor gibi olduk. Histereskopi olacağım zaman sağlıkçı mısın diye sormuşlardı artık eşim bile olaylara hakim hamilelikte kahverengi leke gelince ciddiye almıyordu yerleşmedir aktif kanama olsa kırmızı gelir diyordu adamlarında psikolojiyi bozduk ben gebe kalmak için o kadar şey yaptım ki halada planlarım var

İnşallah daha fazla gerek kalmaz bunlara da sonraki adımları için planlamaya geçeriz

Selam bende katilmak istiyorum :)
Sat 07 ocak
Bat 02 subat

Günaydın arkadaşlar, fertility friends uygulamasını bu ayda kullanacak mısınız, kullananlar biraz bana kullanımını anlatabilir mi
Canım yükle az ingilizceyle gayet kullanırsın birazcık kurcala içini yeter sadece ateşini girsen bile yeter tüm özelliklerini kullanman şart değil ben anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım yüklediğinde
Benim de pek yermiyor şngilizcem bazılarını da çeviriden bakıyorum

Bende çeviriden yarım yamalak birşeyler yaptım. Isı dışında başka özellikleride mi var birde ben şu tabanca gibi olan ateş ölçerle takip edeceğim olur inşallah

Bende çeviriden yarım yamalak birşeyler yaptım. Isı dışında başka özellikleride mi var birde ben şu tabanca gibi olan ateş ölçerle takip edeceğim olur inşallah
Yok canım ondan almayacaksin.
Hani şu basit ateş ölçer var ya onlardan alacaksın.

Yaparsanız size çok güzel bi badem sütü tarifi atacağım yumurta kalitesinede etkisi olur. Ben son hamileliklerimde tüketiyordum peş peşe hamile kaldım ama nasip değilmiş
14 tane badem ıslıyoruz kabuklarını soyduktan sonra 1 bardak sıcak su 1 yemek kaşığı tahin 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı damak tadınıza göre bal

Hadi ya bende bunlar hassas diye başlamıştım internetten araştırıp alayım bari teşekkür ederim
Onlar sanırım hassas ama dışardan dokunmadan ölçüyor diye kolaylığından ötürü tercih ediliyor diye biliyorum bide baştan dış faktörden daha kolay etkileniyor yani biraz soğuksa mesela baş ağrın varsa da hassasiyeti algılıyor ama dil altı ya da vajina ölçümü doğrudan vücut içi sıcaklık olduğundan daha doğru belirliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…