2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O kadar oynama normal 0,1 0,2 fark falan
Ovülasyon daha negatif ama döngünün kaçıncı günündesin ki
11.günündeyim daha erken mi yumurtlucam acaba dedim keçiboynuzu polen ve arı sütü karışımı kullanıyoruz eşimle o mu etkiledi acaba

11.günündeyim daha erken mi yumurtlucam acaba dedim keçiboynuzu polen ve arı sütü karışımı kullanıyoruz eşimle o mu etkiledi acaba
Normalde hiç takip ertin mi ortalama kaçıncı günlerde çatladığını biliyor musun
Ben olsam bugün itibaren bie boş bir dolu değerlendiril bir yandan da ovülasyona devam ederim gene
Bitkisel takviyeler belki bir iki gün oynatır ama çokta etkilemez

Normalde hiç takip ertin mi ortalama kaçıncı günlerde çatladığını biliyor musun
Ben olsam bugün itibaren bie boş bir dolu değerlendiril bir yandan da ovülasyona devam ederim gene
Bitkisel takviyeler belki bir iki gün oynatır ama çokta etkilemez
Daha önce yumurtlamadan sonra takip edebildim yeni öğrenmiştim çünkü onu da ekleyeyim. Dün değerlendirdim bugün boş yarın tekrar olucak 😍 peki neden akıntım oluyor 😔

Eklentiler

• Screenshot_20230111_123036_periodtracker.pregnancy.ovulationtracker.jpg
    Screenshot_20230111_123036_periodtracker.pregnancy.ovulationtracker.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 35
Daha önce yumurtlamadan sonra takip edebildim yeni öğrenmiştim çünkü onu da ekleyeyim. Dün değerlendirdim bugün boş yarın tekrar olucak 😍 peki neden akıntım oluyor 😔
36.80le regl oldum bu arada ben yüksek ateşle

Nasil bi akinti? Seffaf uzayan mi? Oyleyse bos gecmeyin, ortam elverisli demek.
Reglim bitti ertesi gün şeffaf oldu 2 gündür de beyaz akıntım var kremsi ama ovülasyon da çıkmıyor, belim kopuyor ağrıdan, başım da bu ara fena ağrıyor devamlı uyku hali garip hallerdeyim🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20230111_180034_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230111_180034_com.android.gallery3d.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 36
Tamam işte canım bak önceki ay 18. günde olmuşsun şuan 11. günüm diyorsun akıntın erken başlıyor demekki zaten yumurtlamadan 3 4 gün çnce başlıyor çoğunun da . Yumurtlamadan sonra da ateşin yükselmiş
Yüksek ateşle adet olduysan öümde aıkıntı yoksa demekki senin olduğun gün düşüyor ateşin ya da ertesi gün . Zaten ateş takibinin amacı da bu işte kendi vücudunu tanıyorsun
Benimde mesela adet olduğum sabah düşük çıkıyor öncesinde alarm vermiyor yani.
Sen madem akıntında var yavaş yavaş yumurtlaman yaklaşıyor demekki o yüzden bir boş bir dolu devam edil yumurtlamadan bir hafta sonrasına kadar da bir boş bir solu git
Yani erken ve ya geç çatlamaya karşı tedbir alıp garantilemiş oluyorsun
Yumurtlamayı yakaladığında spermde de akkıntı yoksa üst üste yaptın mı tamam artık bekleme evresine geçiyorsun 🌺

Ben olsam 3 kez alnimdan olcer, hemen sonra dil altindan olcer aradaki farkin ortalamasini alirdim. Alnindan olctugun degerlerden cikartir grafige kayit ederdim. Muhendisiniz konustu.
Hahahaa aynısını düşündüm ama alından olctugumde hep aynı ölçmüyor o yüzden doğru bir çıkarım olmayacak yine uğraşmayayim dedim 😅

Tamam işte canım bak önceki ay 18. günde olmuşsun şuan 11. günüm diyorsun akıntın erken başlıyor demekki zaten yumurtlamadan 3 4 gün çnce başlıyor çoğunun da . Yumurtlamadan sonra da ateşin yükselmiş
Yüksek ateşle adet olduysan öümde aıkıntı yoksa demekki senin olduğun gün düşüyor ateşin ya da ertesi gün . Zaten ateş takibinin amacı da bu işte kendi vücudunu tanıyorsun
Benimde mesela adet olduğum sabah düşük çıkıyor öncesinde alarm vermiyor yani.
Sen madem akıntında var yavaş yavaş yumurtlaman yaklaşıyor demekki o yüzden bir boş bir dolu devam edil yumurtlamadan bir hafta sonrasına kadar da bir boş bir solu git
Yani erken ve ya geç çatlamaya karşı tedbir alıp garantilemiş oluyorsun
Yumurtlamayı yakaladığında spermde de akkıntı yoksa üst üste yaptın mı tamam artık bekleme evresine geçiyorsun 🌺
Evet aktif kanamam başladığı zaman ateşim 36.50e düştü ☺️ uzun uzun anlattığın için çok teşekkür ederim ellerine sağlık 🤍 hiç böyle bir şey gelmemişti başıma o yüzden garipsedim bir kaç gündür de aşırı bir baş ağrım var 😔

kızlar aranızda kasık yanması yaşayan var mı, bazen yanıyor, bazen içden sağ kasıkta nasıl desem qıdıklanma gibi bir şey oluyor

baş ağrısı uyku hali bende de var
Sanırım hava değişimi çok garip şeyler yaşıyorum kasıklarımda ağrı var rahmime az önce bir ağrı saplandı çıktı, şişlik de var midemde bu durumu yumurtladıktan sonra yaşasam gebelik dicem de yumurtlama da olmadı 😔

Benim de bu aralar baş ağrım ve uyku halim var ama ben havalara ve migrenime bağlıyorum benim de garip bi şekilde kasık ağrım hiç durmadı yumurtlamadan sonra o da havadandır inşallah 😂😂😂

Sanırım hava değişimi çok garip şeyler yaşıyorum kasıklarımda ağrı var rahmime az önce bir ağrı saplandı çıktı, şişlik de var midemde bu durumu yumurtladıktan sonra yaşasam gebelik dicem de yumurtlama da olmadı 😔
benim yumurtlamam erken oldu, ben bu ay çok değişik şeyler yaşıyorum, düşün adette rahim sağ tarafı atmamış, adetin 3cü günü 7 tane 18 mm yumurtam vardı)) şimdi kafam karışık normal yumurtalama döneminde sağda yeniden oluşcak mı, kiste mi dünüşdüde mü böyle sızlama var anlamadım gitti

benim yumurtlamam erken oldu, ben bu ay çok değişik şeyler yaşıyorum, düşün adette rahim sağ tarafı atmamış, adetin 3cü günü 7 tane 18 mm yumurtam vardı)) şimdi kafam karışık normal yumurtalama döneminde sağda yeniden oluşcak mı, kiste mi dünüşdüde mü böyle sızlama var anlamadım gitti
O zaman sizin bu ay tutma olasılığı baya yüksek hamile olmayasınız? Çatlamaya mı çalışıyor acaba o yüzden ağrınız oluyor pek bilgim yok bu konuda doktora göründünüz mü?

Benim de bu aralar baş ağrım ve uyku halim var ama ben havalara ve migrenime bağlıyorum benim de garip bi şekilde kasık ağrım hiç durmadı yumurtlamadan sonra o da havadandır inşallah 😂😂😂
İnşAllah havalardan değildir ya 😂 vücut bebiş arıyordur 🤲🏻😍

O zaman sizin bu ay tutma olasılığı baya yüksek hamile olmayasınız? Çatlamaya mı çalışıyor acaba o yüzden ağrınız oluyor pek bilgim yok bu konuda doktora göründünüz mü?
doktor bu ay düzenli ilişki olsun, adet olursan 3cu günü gel dedi, o zamana kadar gelme dedi, 2 gün önce artimed 2 testini yaptım testlerin 2 de bozuk çıktı, ilk kırmızıyı bile yarım çıkardı, elimde başka testte kalmadı, beyaz kremsi akıntım var, bi de çok küçük küçük pedimde kahverengi leke var inşallah psikolojik diğil, ya da kist oluşmamışdır

Canım sen ona bir ara kontrole git gene bence çoğu zararsız kistlerin adetle gidiyor ama yine de kontrol ettirmek lazım adet dizenini falanda etkiliyor

Arkadaşlar bu süreçte başımız ağrıdığında falan p*rol adlı ağrı kesiciyi almak sıkıntı yaratır mı acaba? ( İlaç ismi vermek yasaksa diye kodlayarak yazdım).

Canım sen ona bir ara kontrole git gene bence çoğu zararsız kistlerin adetle gidiyor ama yine de kontrol ettirmek lazım adet dizenini falanda etkiliyor
araştırma hastenesine gidiyorum, orda da istediğinde gidemiyorsun, özelde yakınlarda doktor araştırıyorum bulursam gidicem

X