2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar ovitrella sonrası 4. Günümdeyim inanılmaz bazen saf bazen sol olmaz üzere böyle gaz sıkışması gibi kramp giriyor ve kabız oldum. İğne etkisi böyle yaşayan var mıdır ağrım oldukça ise yarıyor gibi mutlu da oluyorum.

Duydum canım geçen hafta. Çok sancım oluyordum gece bile uyuyamıyorumdum. Karnım beş aylık gibi şişmişti çok şükür karnımın şişi indi ve birkaç gündür sancımda olmuyor. Sen nasılsın hasta olmuştun gerçi bu hastalık kolay kolay atlatılmıyor bende tam olarak iyileşmedim. Valla sağlıklı olsunda kız erkek farketmez Allah sağlıkla kucağımıza almaya nasip etsin ve isteyen herkese de bekletmeden versin amin

Cok sevındım bırtanem Rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah senı takıp edıyorum ben ara ara bu son 8-9 gundur fenayım yıne malesef ıyıkesmeye calısıyorum Allahın izniyle inşşallah

Çok geçmiş olsun canım sürekli dua ediyorum hepimize ve sürekli seni talip ediyorum ateş tablona filan bakıyorum. Allah beklemedin an verecek sana mucizeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…