2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben olsam bir dolu bir boş ilişkiye devam ederdim. Regl olursam da bittikten sonra ovü testlerini kullanırdım.çünkü yumurtlama zamanın değişmiştir muhtemelen
Öyle yapıyorum ama bi yandanda merak ediyorum yumurtlama olacak mı diye neyse ben yinede testleride yapayım tekrar sipariş veririm ne yapayım bide kasıklarımda bugün hafif bi ağrı var

Ahahahah sülalede yoksa o iş nanay erkek geni baskın demek ki bizde de öyle inşAllah hem kız hem erkek annesi olmak nasip olur hepimize
Ammııınn amıın balım Bı oğluşum var bırde prensesim olsa nasıp Rabbım gonlumuzden geçenleri hayırlı sağlıklı kılıp versin bize
Evet askım gorumcenın ıkı erkek eltımın ıkı erkek esımın teyze cocukları ıkısı evlı onlarda cıft dıkış erkek

Agahaga bes gun yasadıgını sanmıyorum yasada bu oran yuzde bır ıkı ye kadar duser ıhtımalı varmı tabıkı var tabı

Hey maşaAllah bunlar evlenecek zaman süper olur bugün dualarımız daha çok kabul olabilir bol bol dua edicem hepimiz için

Ben nasıl hesap yapayim peki derdime nasil yanayım

Ben nasıl hesap yapayim peki derdime nasil yanayım
Hayırlısı olsun be gülüm sende ılk koyulasıtıgında degerlendrmıstın.i hatırlıyorm sonra baska sehre gıtmıstın.bende sadece ılk koyu oldugu gunu degerlendrebıldm sadece bakalom bıde bole deneyelım belkı de boylesı tutacak

Canım ben kendiminkini oğlan hissediyorum gönül isterdi kız olsun seninde inşallah olacak olanı kız hissediyorum. İnşallah

+1 bende sizdenim koyu gördüğüm günü değerlendirdim çatlamayı yakalayamadım

23 ocak ovitrelle ıyneyı yaptırdım bu gun testın 4.cu gunu test yaptım negatıf.Iynenın etkısı bu kadar erken gıtmış ola bılırmı?

Ben bir yıllık evliyim 24 yaşındaym pcos nedeniyle çocuğum olmuyor klımen kullandım bat 6 gün var bir haftadır başımda inanılmaz geçmeyen bir ağrı var
Ve sol kasığımda batmalar oluyor bu gebelik belirtisi olabilir mi sizce ?

Ben bir yıllık evliyim 24 yaşındaym pcos nedeniyle çocuğum olmuyor klımen kullandım bat 6 gün var bir haftadır başımda inanılmaz geçmeyen bir ağrı var
Ve sol kasığımda batmalar oluyor bu gebelik belirtisi olabilir mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…