2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bugün gittim yumurta kontrolüne 2 tane çok gğzel yumurtan var dedi tam seviniyordum ki böyle iyi tepki veriyorken artık gecikme dedi 😔😔 yani tüp aşılama ne halt edeceksen et bir an önce demeye getirdi sevgili doktorum. Yarın çatlatma iğnesini yapacağım bir sonraki ay aşılamaya gitçem artık eşimin de takviyeleri bir sonraki aya 2 buçuk ayını doldurmuş olacak herhalde etki eder az çok

melegim can melegim can seninle problemleriniz tam tersi sanırım canım benim yumurtalarda hemen büyüyor ama galiba çatlamıyor , bugün 14.günüm biri 18 biri 22 cm yumurtam vardı ama bende sıfır akıntı benim de çatlamada problem oluyor herhalde , dedim kiste dönüşmez yine inşallah duphaston verdi 5 gün kullan dedi çatlamayı kolaylaştırır dedi 😒

Bugün gittim yumurta kontrolüne 2 tane çok gğzel yumurtan var dedi tam seviniyordum ki böyle iyi tepki veriyorken artık gecikme dedi 😔😔 yani tüp aşılama ne halt edeceksen et bir an önce demeye getirdi sevgili doktorum. Yarın çatlatma iğnesini yapacağım bir sonraki ay aşılamaya gitçem artık eşimin de takviyeleri bir sonraki aya 2 buçuk ayını doldurmuş olacak herhalde etki eder az çok
Ya sen ne bakıyorsun doktora bak ne güzel yumurtan varmış hem de iki tane. Belki bu ay olacak ne biliyor ☺️

Çatlarsa ki iğne olcakmışsın kesin bebiş gelir😍😍😍 hatta bebişler gelir 🤲🏼♥️ hadi inşallaaaahhhh

Çatlarsa ki iğne olcakmışsın kesin bebiş gelir😍😍😍 hatta bebişler gelir 🤲🏼♥️ hadi inşallaaaahhhh
Nerde ben de o nasip😂😂 tek olsun benim olsun sağlıklı olsun yeter . Kasımda 4 koca yumurta vardı nur topu gibi kistim kaldı elimde sadece😂😂 inşallah ya arkandan geliyorum önce sen 😍

Kız varmış işte iki tane güzel yumurtan ümitsiz olma ben yumurta ile şansımı deniyorum bu ay oda ilaç sayesinde

X