2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canım sen etki altında kaldıgın için olan şeyleri ona baglamışsın moralini bozma zaten bu ay sürekli herkes hasta olumlu düşün eşine de hiç yansıtma öyle şeylere de inanma ben kendim kuran bilen okuyan biriyim öyle cevşen falanla çocuk olmaz ac telefondan meryem süresi dinle için ferahlar

İyi ozaman ben iyi yatmışım az mı diye düşündüm bir an bende kalçama yastık koyup yatmıştım peki gerilmek ani sıçramak falan turunmayı etkilermi sizce kuzum
Bundan bende korkmuştum ama bebiş yaşayacaksa her türlü tutunuyor Bir arkadaşım hamile olduğunu bilmeden dambıllarla spor yapıyordu. Karnını sıka sıka. Bebiş sıkıca tutunmuş her şeye rağmen Şimdi okul çağına geldi

Aynı fikirdeyim

Bendede çok gerilme isteği oluyor kollarımı kaldırıp unutuyorum bazen hey maşallah dambıl he

Bendede çok gerilme isteği oluyor kollarımı kaldırıp unutuyorum bazen hey maşallah dambıl he
Esneme egzersizleri yaparsan o istek eskisi kadar olmuyor Hem hamilelik öncesi ve hamilelikte faydası olur sana. Yapacaksan hamileliğe uygun egzersizler var YouTube’da

emin ol hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz her negatifte nasıl üzüldüğümü ağladıgımı kimse bilmez bir ben bilirim damdan düşenin halini damdan düşen bilirmiş ya bizimki de o mesela buraya yazdıgımda biliyorumki burdaki arkadaşlarda benim gibi bir tek onlar beni anlıyor diyorum cünkü cevremdeki en yakınlarım bile anlamıyor hepimiz aynı süreclerden geciyor rabbim en kısa sürede bebişlerimize kavuştursun

hormanlara bakılmamış canım ama ben daha ilk defa kadın doguma gittiğimde ilk baktıkları hormonlardı belkide hamilelik gecirdiğin için gerek duymamış bakmaya anlamadım

aynı hısler ıcerısındeyız burdakı cogu kadınla belkıde , bu yumurta takıbı surecı sızı cok germıs ıster ıstemez gerıyor , ben bu aydan saldım dedıgın gıbı yanı bundan sonrakı aylar artık nasıp ne zaman vaktıyse o zaman gelecek yoruldum bu takıp ısınden yordum da

kalırsam o gunlere yaparım yapasımda yok ya ılac ıcıyorum dıye yaparsam yapıcam zaten

Esneme egzersizleri yaparsan o istek eskisi kadar olmuyor Hem hamilelik öncesi ve hamilelikte faydası olur sana. Yapacaksan hamileliğe uygun egzersizler var YouTube’da
Bakayım canım araştırırım sağol canımiyice paranoyak oldum az önce iş yerinde biri geldi kekik yağı koklattı sonra öğrendim ki gebeler ve gebe kalmak isteyenler kekik içerkli şeylerden uzan durmalıymış şimdi düşünüyorum bu etkiler mi mesala tutunmasını

ilk defa duyuyorum ay herşeye takıntılı olcaz bazı şeyleri bilmesek daha iyi

10-15 dk kadar uzanıyorum kalkar kalkmaz akmasın diye, sonrasinda fazla olanlar akıyor zaten canım. Kendini sıkma bu konuda çünkü giden zaten gidiyor yumurtaliga doğru :)

10-15 dk kadar uzanıyorum kalkar kalkmaz akmasın diye, sonrasinda fazla olanlar akıyor zaten canım. Kendini sıkma bu konuda çünkü giden zaten gidiyor yumurtaliga doğru :)
ben bazen hiç kalkmıyorum bile ama yine akıyor akan kısmı selpakla siliyorum öyle uyuyorum hepsi zaten rahme kadar gitmiyor coğu akıyor buda normalmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…