2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaaaa evet değerlendirdiğimiz günler bile aynıı inşallah tutar ya ikimizinde kuzum
Ya varya kayınpederım tekrardan hastalanmıs hastaneye yatırmıslar.apandıstten suphelenmıs doktor.ben yenı dustan cıktıgım ıcın gıdemedım çok soguk eşim gitti şimdi ama aklım orda kaldı tabıkı .Allahım ıyıkı degerlendırebıldık yoksa dunde degerlendırememıstık cok uzulurdum.o adamın nazarı degdı resmen kem közlü.amelıyat edecek olurlarsa gece,sabah gıderım artık bır çorba yapıp..dua edeyım sımdı bol bol

Doğru söylüyorsun. Ancak bu benim 3. doktorum hepsi aynı şeyi söylüyor. Biraz önce bir arkadaşa cevap verirken yazdım aslında, o an cidden kendimi yalnız hissettim ve moralim çöktü. Göğsümdeki öküz de hafif hafif kalktı. Sonra dedim ki Allahım ol der her şey olur. Ben ne kadar dert etsem de tasalansam da bir şey olmayacaksa zaten olmaz. Hayırsız ise zaten hiç olmasın.

O yüzden Allahım hayırlısını nasip etsin herkes için. Benim için de öyle. Umudum kırılmıştı öğlen ancak şimdi daha iyiyim ve hala umutluyum. Yapacak bir şey yok. Başkası için edilen dualar daha hızlı kabul olurmuş. Dualarınızı esirgemeyin güzellikler

Çok geçmiş olsun kuzum, inşallah hemencecik iyileşir. Sen bence artık o adamı filan at kafandan. Hem değerlendirmişsiniz, stresten uzak durman vücudunu rahatlatman lazım. Bolca duanı oku. İçini de ferah tut.

Kızlar Ağustostan beri burdayım. Bebek sahibi olmaya çalışıyorum. Ama bu süreçte psikolojim bir çok iyi oldu bir çok kötü. Bir güldüm bir ağladım. Eşimle çok zor zamanlar geçirdik. Tüm gerginliğimi ona da hissettirdim onu da huzursuz ettim. Cinselliğimize kadar etkiledi bu durum. O yüzden bu ay son ayım. Ben artık bu aydan sonra bırakacağım sanırım :) korunmayı düşünmüyorum ama ovulasyondu doktordu yumurtlamaydı takip etmeyeceğim. Bebek düşüncesini sileceğim aklımdan olursa olur olmazsa nasip değilmiş. Bu aydan umutluydum fakat eşimle ikimiz de üzerimizde öyle bir baskı hissettik ki. Doktora gidiyoruz yumurta büyüdü diye diye zehir ettik kendimize birliktelikleri. Bilirsiniz belki erkek baskı hissettiği zaman da stresten sperm kalitesi düşermiş. O yüzden pek umutlu değilim. Yumurtamın çatlamış olması kiste dönüşmemiş olması beni mutlu etti bir tek. Onun dışında olacağını düşünmüyorum. Bugün hüngür hüngür ağladım. Sildim gözyaşlarımı sonra tekrar ağladım. Kendime halime dönüştüğüm şeye. Etrafımdaki herkesin arkadaşlarımın bebek sahibi olmasının verdiği baskı ayrı. Düşük yaptıktan sonra bebek sahibi olma isteğinin artık daha da güçlenip bana yüklediği baskı ayrı. Aile baskısı ayrı. Hepsi ne çok etkilemiş meğer beni. Ben de eşimi. O yüzden artık bırakıyorum. Rabbim en doğrusu neyse doğalından nasip etsin. Dilerim bu gruptaki herkes de bu ay hamile kalır. Hepinizi seviyorum. Buralardayım ama kendim için değil sizin için uzun yazdım hakkınızı helal edin

Çok geçmiş olsun canım. O adamı unut onun hiç bir etkisi olamaz boşver düşünme bile. Her şey iyi olacak. Her zorluğun ardından kolaylık vardır. Rabbimin ayeti bu

Hiçbir şey imkansız değildir. Rabbim bize sınav gönderiyor ne tepki vereceğimize bakıyor. Biz sabırla, teslimiyetle, isyan etmeden tepki verelimki sınavı kazanalım
Bugün bende çok kötü oldum üzüldüm ağladım. Duygularımın yoğunluğu azalınca mantıklı düşünmeye başladım. Rabbime inanıyorum güveniyorum.

Bir çoğumuzun sesi olmuşun resmen. Bende aynılarını yaşıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Vakti geldiğinde elbet bize de nasip olacak

Çok geçmiş olsun canım. O adamı unut onun hiç bir etkisi olamaz boşver düşünme bile. Her şey iyi olacak. Her zorluğun ardından kolaylık vardır. Rabbimin ayeti bu
Çok tesekkurler canlarım A Afratafrac

Ayy canımm kuzum benımmmsenı cok ıyı anlıyorum ozellkle cınsellıgın etkılenme durumunu o kadar haklısın ki.karman çorman oluyor bazen hersey.gonlunden gecen herseyın en guzelı olsun ınsallahburdakı tum guzel arkadaslarımızınBen senınle ılgılı hersey cok guzel olacakmıs hıssedıyorum

Bir çoğumuzun sesi olmuşun resmen. Bende aynılarını yaşıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Vakti geldiğinde elbet bize de nasip olacak

Hepinizi tanımadan çok sevdim. Hiç art niyet olmadan beraber sevindik beraber üzüldük. En içten diliyorum burda anne olmayı isteyen arzu eden bebek videoları izlerken ya da bebek gördüğünde iç çeken herkes hepimiz anne oluruz inşallah en kısa zamanda

Gerçekten ne diyeyim bilemiyorum. Allahım hepimizin hakkında en hayırlısını versin. O kadar doğru şeyler yazmışsın ki. Aslında ne hale dönüştüm dedim ben daha 1 ay olmasına rağmen. O yüzden bend e artık saldım çayıra mevlam kayıra. Allah bir şeyi isterse zaten her türlü olduruyor. Kendimizi yıpratmamıza hiç gerek yok. Bence bir süre dediğin gibi bebek düşüncesinden çıkıp eşinle ilişkinize ağırlık verin. Biraz kafanızı dinleyin. Çok iyi geleceğinden eminim.

Lütfen yıpratma kendini. Gerçekten çok haklısın zorlu süreçler.

Allah hepimizin gönlünden geçeni nasip etsin yavrum

Ay inanmıyorum çok geçmiş olsun iyi ki değerlendirdiniz boşver şu adamı getirme aklına bilinçaltına girmesin bol bol dua et canım rahatlarsın

Kızlar benim akciğer grafisi çektirmem gerekecek, şu an çektirmem riskli olur mu? Henüz gebelik oluşmamisdir diye düşünüyorum, daha önce başınıza böyle bir durum geldi mi? Cektirdiniz mi?

Böyle hissetmen çok normal ama canını sıkma doktorlar yumurtlama işini hallediyorlar inan çoğumuzun bazı problemlefi vardır benimde var olmamasına nedenler kafamızda büyütüp bu durumu kabulleniyoruz aslında bende yapıyorum sen elinden geleni yap üç ay boyunca olmazsa doktorla ilerlersiniz inşallah güzel sonuçlar alınır

Ben 3 ayda bu dediklerimi yaşadım böyle hissetmen çok normal bu ay olmazsa bende takipleri bırakacağim dilediğin seninle olsun

A Afratafrac destinesiaa imagination forever melisaa93 ve diğer canım güzel anne adaylarım hiç canınızı sıkmayın, Rabbim ol derse hiç bir şey engel olamaz, biz derdimizin dermanını arayacağız ama önce Rabbim den isteyeceğiz, önce onun rızasını iznini alacağız, biliyoruz ki o istemezse hiç bir şey olmaz ama isterse de hiç bir şey engel olamaztam teslimiyet tam sabır göstermek gerek, biliyorum çok zor, bende sabredemiyorum ve diğer canım kızlarda.... Sizi çok iyi anlıyorum ve çok seviyorumAslında biz ne yaparsak yapalım bu ay olmayacaksa olmayacak, ama hiçbir şey yapmadığımız ayda bir süpriz olabilir. Sadece vaktinin gelmesi gerek... Önce bedenen ve mental olarak kendimizi iyi hissedeceğizki vücudumuz kendini bebişe hazırlasın üzüldüğümüzde ağladığımızda keşke kendimizle kafamızın içindekiler yerine Rabbimizle dertleşebilsek

Bence canını sıkma ben de gidip doktora sormadım ama her ay sağda ağrım oluyor solda yumurta oluşmuyor diye düşünüyorum. hamile kaldığımda da sağdan kaldığımı hissetmiştim doktorda evet sağdan olmuş demişti.

Aynen öyle kuzum. Rabbim hepimize gönül ferahlığı versin. Umut hep var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…