2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

aman ınsallah ınsallah kısımızı bıtırene kadar son hastalığımız olur bu bızım amınnn.Klasik fundi yaşamı dıyorsunnn kankımm.iyi gelir iyi gelecek. Ben 7.gündeyim ateş ölçmüyorum tabloda gordukkerın sadece genıslesın dıye gırdım :KK70: kaynanamdayım cumaya kadar ne kendımı dınlıyorum ne de baska bısey bu ayda zaten cıks dıyorum bılıyorsun saldım yanı ıyıce belkı pazar gunu test yaparım bılemedım cok 11.gun oluyo yapasım bıle yok duşun :KK70:
Amin aşko çok amin bitsin gitsin hastalıklar artık valla ya. İyi yapıyorsun kankam boşver ölçme ben bu ay aşırı stres yaptığımı fark ettim adete kadar ölçmek yanlış kendime göre bana iyi gelmedi. Belki yumurtlama günleri ölçer yükselişi görürüm geri bırakırım. 12. Veya 13. Gün yap kankam testi😁

Kızlar bu testi Bayadır görüyordum ama yorum hiç yoktu az önce geziyorum yorum var mı diye bakmaya girdim memnun kalan çok aldım bakalım inşallah güzeldir 🙏🏻 prodoctorun en iyi çıkarttığı test diyorlar

Eklentiler

• Screenshot_20230126_012722_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20230126_012722_trendyol.com.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 45
İnşallah canım. Ya zaten imkansız da demedi şimdi adam. 3 ay deneyelim normal yolla hamile kalmanı olmazsa başka yollar deneriz belki bu ay yumurtlarsın dedi. Sanırım her ay farklı yumurtalıktan yumurtluyormuşuz. Geçen ay soldan yumurtlayamamışım mesela. Bu ay sağdan yumurtlama olanağım olabilir biraz önce bu geldi aklıma mesela. Sağ yumurtalığım çok daha düzgün duruyordu.

Ay bilmiyorum, insan birden demoralize oluyor. Sanırım mesajlarınızı görmeye ihtiyacım vardı, koşa koşa gelip yazdım. Sanki göğsüme öküz oturmuş gibiydim.
Burda zaten birbirimizi en iyi biz anlıyoruz. O öküzü de coğumuz biliyodur😊 ne güzel işte doktor zaten ciddi bişey görse direk tedavi derdi içini ferah tut dua et bol bol sürpriz olur inşallah bu şubat hepimize

Tsh değeri 0.01 çıktığı için gitmiştim doktora canım.kan testini tekrarladılar yine aynı çıktı ultrasonla baktılar çeşitli boyutlarda bir şeyler gördüler artık neyse. O şekilde teşhis koyup tedaviye başladı doktorum. Düşüklerin sebebi olabilirmiş bu değer. Sende de böyle bir risk varsa bir baktır bence
Her şer de bir hayır vardır bebiş için baktırmasan belki çok geç öğrenecektin moral bozmak yok ilacı var düzeliverir bebişte sapsağlıklı gelir inşallah çok geçmiş olsun bugünler misafirim var giremiyorum pek okuyamıyorum Allah’a emanet olun canım sıkma canını bugün hürmetine hepimize Ya Şâfi inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💐

Kızlar günaydın. Dün yeni ateş ölçer aldım rengi hoşuma gitti diye. Az önce ateşimi ölçtüm. 35.8 dedi. Önceden kullandığımla da teyit edeyim dedim o da 36.1 çıkarıyor. İkisiyle de 2 defa ölçtüm hangisini dikkate alayım.

@Afratafrac @destinesiaa imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93 ve diğer canım güzel anne adaylarım hiç canınızı sıkmayın, Rabbim ol derse hiç bir şey engel olamaz, biz derdimizin dermanını arayacağız ama önce Rabbim den isteyeceğiz, önce onun rızasını iznini alacağız, biliyoruz ki o istemezse hiç bir şey olmaz ama isterse de hiç bir şey engel olamaz🤲🤲tam teslimiyet tam sabır göstermek gerek, biliyorum çok zor, bende sabredemiyorum ve diğer canım kızlarda🙃🙃🙃.... Sizi çok iyi anlıyorum ve çok seviyorum🤲🤲Aslında biz ne yaparsak yapalım bu ay olmayacaksa olmayacak, ama hiçbir şey yapmadığımız ayda bir süpriz olabilir. Sadece vaktinin gelmesi gerek... Önce bedenen ve mental olarak kendimizi iyi hissedeceğizki vücudumuz kendini bebişe hazırlasın❤️❤️ üzüldüğümüzde ağladığımızda keşke kendimizle kafamızın içindekiler yerine Rabbimizle dertleşebilsek🤲🤲
Ah ah İnşAllah o seviyeye gelebiliriz ☺️ Çok teşekkür ederim canım benim iyi ki sizler varsınız. Yine bu sıkıntımı eşimden başkası bilmiyor aileme anlatamadım. Sizlere rahatça anlatabiliyorum. Terapi kulübü gibiyiz 😅🥰

Her şer de bir hayır vardır bebiş için baktırmasan belki çok geç öğrenecektin moral bozmak yok ilacı var düzeliverir bebişte sapsağlıklı gelir inşallah çok geçmiş olsun bugünler misafirim var giremiyorum pek okuyamıyorum Allah’a emanet olun canım sıkma canını bugün hürmetine hepimize Ya Şâfi inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💐
Öyle tabi canım çok şükür ilerlemeden farketmiş olduk daha doğrusu rabbim gösterdi bize. Çünkü doktor bekle derken içimden bir şey dürtüyordu beni kan tahlili yaptı yaptırmam için. Ben rabbimin merhametini görmeden başıma gelene üzülüyorum halbuki asıl, sıkıntı yaşamayan insanın üzülmesi gerekir ☺️ Hepimiz burada bir şeylere derman arıyoruz demek ki rabbimin sevdiği kullarıyız 🥰

Kızlar günaydın. Dün yeni ateş ölçer aldım rengi hoşuma gitti diye. Az önce ateşimi ölçtüm. 35.8 dedi. Önceden kullandığımla da teyit edeyim dedim o da 36.1 çıkarıyor. İkisiyle de 2 defa ölçtüm hangisini dikkate alayım.
Kalibrasyonunda sıkıntı olabilir bir tanesinin. Birini seç hep onunla ölç bence ☺️

Öyle tabi canım çok şükür ilerlemeden farketmiş olduk daha doğrusu rabbim gösterdi bize. Çünkü doktor bekle derken içimden bir şey dürtüyordu beni kan tahlili yaptı yaptırmam için. Ben rabbimin merhametini görmeden başıma gelene üzülüyorum halbuki asıl, sıkıntı yaşamayan insanın üzülmesi gerekir ☺️ Hepimiz burada bir şeylere derman arıyoruz demek ki rabbimin sevdiği kullarıyız 🥰
Tabi canım çok şükür ki Rabbim çabalayın diyor kulum isyan mı edecek benden mi isteyecek diyor Rabbim esirgemiş içindeki sesi dinlemişsin 2-3 ay sürmez düzelmek belki hemen gebe de kalırsın ilaçlıkmış çünkü o yüzden sen umutsuz olma ilaçları düzenli iç bir ay sonra tekrar bak bakalım ne seviyede olmuş ☺️

Tabi canım çok şükür ki Rabbim çabalayın diyor kulum isyan mı edecek benden mi isteyecek diyor Rabbim esirgemiş içindeki sesi dinlemişsin 2-3 ay sürmez düzelmek belki hemen gebe de kalırsın ilaçlıkmış çünkü o yüzden sen umutsuz olma ilaçları düzenli iç bir ay sonra tekrar bak bakalım ne seviyede olmuş ☺️
Doktorum 1,5 ay sonra gel dedi ama ben önümüzdeki reglde yine baktırcam değerlerime 😂 çatlarım. İnşAllah hızla toparlarım 🤲🏻

Bıtanesiyle devam hangısını kulanacaksan canım

Bence hangisiyle devam edeceksen onu dikkate al

Doktordan döndüm ben yine bol ağlamalı üzülmeli bir gündü. Yılda 3 4 kez hormon testi yaptırcam ben artık önlem için. Pazartesi verdiğim kanda tsh 0.01 çıktığı için doktora gitmiştim. Tekrar kan testi ultrason yapıldı. Zehirli guatr çıktı ,henüz ciddi seviyede değil çok şükür.ilaç verdi 1,5 ay kullanıp tekrar gidicem. B12, d vitamini ve Demir seviyelerin çok düşük dedi. D vit ve b12 için iğneye başladık demir için de hap kullanıcam.

Ben anlamıyorum kafama göre tahlil yaptırmasam ne olacaktı acaba? Doktor henüz kilo kaybına başlamadığın için ileri seviye değil dedi. Ben o zaman ne güzel zayıfladım diye sevinirdim hastalık aklıma bile gelmezdi.

Tabi bebek konusu yine ertelendi. Değerlerim normale dönene kadar iptal.beni en çok üzen de bu oldu zaten
canım senin doktorun vardı sürekli takip eden nasıl farketmemiş ki anlamadım hiç moralini bozma bak belkide bu yüzden tutmuyordu hamilelik bir ayda toparlarsın canım ilaçlarını kullan önce sağlığın kendini de hiç üzme düzelir herşey

Ben yarım saat kadar yatıyorum canım.hamile kaldığımda da ayaklarımı baza başlığına kaldırıp yarım saat kadar beklerdim☺️
İyi ozaman ben iyi yatmışım az mı diye düşündüm bir an bende kalçama yastık koyup yatmıştım 😊 peki gerilmek ani sıçramak falan turunmayı etkilermi sizce kuzum

canım senin doktorun vardı sürekli takip eden nasıl farketmemiş ki anlamadım hiç moralini bozma bak belkide bu yüzden tutmuyordu hamilelik bir ayda toparlarsın canım ilaçlarını kullan önce sağlığın kendini de hiç üzme düzelir herşey
Evet doğumdan sonra 3 ayrı kadın doğum doktoruna muayene oldum. En sonuncusuna 2 aydır takip yaptırıyorum. Kan testi de yaptırdım defalarca. Bu değerlere neden bakmadılar bilmiyorum. Söyledi zaten doktorda düşük yapmaya sebep olabilirmiş. Belki de oğlumu bu yüzden kaybettim. Bundan sonra sık sık kontrol ettircem.

X