2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

merak etme hepimiz aynıyız şunu yanlışmı yaptım bunu eksikmi yaptım diye sorguluyoruz kendimizi :)
Evet sürekli kendimi sorgulıyorum döllenmesini engeller mi yok işte tutunmasını engeller mi bir sürü şey düşünüyorum ya
ilk zamanlar bende öyleydim şimdi bıraktım o huyumu düşünmüyorum takma sende
öyle yapmak gerekli tabi bazen engelleyemiyorum ama çalışıyorum😂

Hayırlısı olsun canım amin inşallah valla millete sor bir kere oldu başka olmadı onda da hamile kalmışım deyip duruyorlar.Valla nasıl oluyor ben anlamıyorum
valla ben anlıyorum canım :) kızımda düzenli korunup sadece bir defa anın heycanına kaptırmıştık kendimizi. o tek geceden doğdu. o zaman bir arkadaşım vardı ısrarla isteyip bir türlü gebe kalamıyordu. ben de şöyle düşündüğümü hatırlıyorum. insanlar ne kadar uğraşıo bir defadan bişey olmaz.. ama oldu.. stres ve kaygısız olmanın etkisi var diye düşünüyorum. şimdiyse 1 yıla yaklaştı istememe rağmen 1 kimyasal 1 de düşükle sonuçlandı ama nasip olmadı. isteyince olmuyor galiba :) ya da akışına bırakıp stres düzeyini azaltıp tevekkül etmek gerekiyor.

hormanlara bakılmamış canım ama ben daha ilk defa kadın doguma gittiğimde ilk baktıkları hormonlardı belkide hamilelik gecirdiğin için gerek duymamış bakmaya anlamadım
Yada ihmallik ☺️ Neyse çok şükür geç kalmadık. Bundan sonra kendim takip edicem zaten

Bakayım canım araştırırım sağol canım😊iyice paranoyak oldum az önce iş yerinde biri geldi kekik yağı koklattı sonra öğrendim ki gebeler ve gebe kalmak isteyenler kekik içerkli şeylerden uzan durmalıymış şimdi düşünüyorum bu etkiler mi mesala tutunmasını
Yemedin içmedin canım takılma bu kadar kendini yorarsın ☺️ Psikolojinin rahat olması da önemli

ben bazen hiç kalkmıyorum bile ama yine akıyor akan kısmı selpakla siliyorum öyle uyuyorum hepsi zaten rahme kadar gitmiyor coğu akıyor buda normalmiş
Uyku saatim değilse mecbur kalkıyorum :) aynen akmıyor gibi oluyor ama sonrasında öksürsen çıkıyor 🙈😅

kızlar klomen kullanıp hiç ağrı sızı semptom yaşamayan var mı? benim ikinci kutum bu ilacım dün bitti ama ilk kutudaki gibi ağrı sızı kramp hiç bi,şi olmadı.sizde oldu mu semptom

Ben 28-30. Gunlrri arasinda adet olurum 11. Gun ovulasyon testi yapmaya baslamistim catlamaya yakın bir koyuluk cikmisti sanki bir iki gune pik olcak gibi sonraki gnler hep silik bgun 16. Gunum hala silik acaba diyorum o gunden oncemi catladi ama ozmanda 24-25 Gun adet olmam lazm herlde sadece iki ay once 27 günde adet olmustum onun disinda hep 28-29-30
Bende aynı öyle olurum zaten bunovulasyonda hiç pik görmedim ilaç kullanıyorum çatlamasına bişey verir mi ilaca bağlı ama h pozitif görmedim

kızlar klomen kullanıp hiç ağrı sızı semptom yaşamayan var mı? benim ikinci kutum bu ilacım dün bitti ama ilk kutudaki gibi ağrı sızı kramp hiç bi,şi olmadı.sizde oldu mu semptom
Ben geçen yıl kullanmıştım hiç bir şey hissetmedim. Hamile kalmışım onu da hissetmedim. Ne kasık ağrısı ne başka bir şey

Bende son günüm klomende ağrı hissetmedim ama midem çok bulanıyor belki üşütme ama eşim ilaçtan bence diyor

X