2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben geçen yıl kullanmıştım hiç bir şey hissetmedim. Hamile kalmışım onu da hissetmedim. Ne kasık ağrısı ne başka bir şey

Bende son günüm klomende ağrı hissetmedim ama midem çok bulanıyor belki üşütme ama eşim ilaçtan bence diyor
ay vallahhi içim rahatladı.ilk kutuda perişan olup ikincide bişi olmayınca korktum bi.bişi hissetmeyince de kesin olmayacak diyip üstüne düşmüyrum aslında psikolojik açıdan rahatlatıyor biraz ama ne bilem hamileliğini kaçıncı günde öğrendin peki?

Doktorum 1,5 ay sonra gel dedi ama ben önümüzdeki reglde yine baktırcam değerlerime çatlarım. İnşAllah hızla toparlarım
Amin inşallah canım bu mübarek günde duam sana da inşallah ve bizim gibi güzel haberler bekleyen tüm anne adaylarına hayırlı kolay tez sağlıklı bebişler sağlıklı ömürler Nasip etsin benim de sürekli nedeni bilinmeyen enfeksiyonum böbrek taşım sırt ağrılarım falan hepsi şifa bulsun amin

Kocamda doktorun bu dediğini hiç yapmayacaksınız gibi yorumlamış bir de ona açıkladım ikna etmeye çalıştım kendimi Nuri alço gibi hissettim
senden daha panik olmuş desene bizde doktora gitsek eşim panik gibi orda bişey anlamıyor evde bi daha ben ona anlatıyorum

Bi yarim saat filan uzanıyorum ben bazen dusumuda hemen alıyorum bazı geceler uyuyorum ama ben pek rahat edemediğim için hemen lavobaya koşup yikananlardanim yarin saat yeterli bence zaten giden gidiyodur gelende bizdeki sıvılar be semen yani gelmesi lazım onlarin gayet yeterince uzanmissin takma kafana

Sağol canımm

Koklamayla olmazda içmemek lazım tahmin kasılıp genişlemesine damarların açılmasına vazodilatör etkiyle yarar adet söktürür zor olduğunda içince söktürücü olarak etki eder

Bata 2 gün kala doktorum kan tahlili istemişti o şekilde öğrendim

Amin inşAllah canım hepimiz kalbimizin muradına sağlıkla kavuşalım İnşAllah

senden daha panik olmuş desene bizde doktora gitsek eşim panik gibi orda bişey anlamıyor evde bi daha ben ona anlatıyorum
Doktora soruyor zehirli guatr neden oluyor diye yapısal diyo bi sebebi yok diyo tatmin olmuyor eczaneye gidiyoruz eczacıya soruyor eve geldik bir de baştan sona ben anlattım.yordu yordu beni

Kızlar testi bırakmıştım ama son bi şans vermek istedim çünkü 2 ay önce 36. Günde regl olmuştum bu ay da tam 3 hafta önce regl oldum bugün 22. Günü son bı deniyim dedim. Ya sanki en koyu gün bugün oldu inanamadim aslında yeni mi yumurtluyorum ben

Karşılaştırmaniz için her gün yaptığım testlerin en altına koydum ilk fotoda.
Sonra da 2. Fotoya koydum. 2. Fotoda 1.si dün sabah 2.si dün akşam bı yapayım dedim koyu gelirse bu sabah yaparım demiştim biraz koyu gelince yaptım 3. De bu sabahki diğerlerine oranla daha koyu D dra21 imagination forever Tikabasa

Eklentiler

• IMG_20230126_104945.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20230126_104754.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…