2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

tedaviye vücudun demekki hemen yanıt veriyor bu cok iyi.sorunu da bulmuşsunuz inşallah en cabuk sekilde yine gebelik olur sağlıklı bi sekilde kavuşursun bebişine

Yerleşme kanaması 5 gün sürer mi? Tüm tariflere uyuyor gelen kanama. Miktarı çok az kahverengi ve açık pembe geliyor, reglime 8 gün var ve 5 gündür bu leke selpağa geliyor? Bu kadar sürmesi normal mi? Yaşayan var mı

Ay evet ya kendi kafama göre gidip kan vermesem bilmeyeceğim. Üstelik 2 aydır doktora da gidiyorum tahlillerde yapılıyor niye bu değerlere bakmadılar bilmiyorum
İyiki gitmişsin canım panik yapmadan dediğin gibi dahiliyeye falan gidersin bir ara bu tip değerler neyseki ilaçla çözülebiliyor kısa zamanda

Ahh ben yaşıyorum canım bugün 3. Gün az az pembe geliyor benimde hem korkuyorum hemde umutlanıyorum acaba yerleşme mi diye yarın dayamayıp sabahtan kan testi vermeye gidicem inşallah yerlesmedir benimde adetime 6-7 veya en fazla 8 gün var umarım yerlesmedir umarım yerlesmeyse yarın kan testinde ortaya çıkar

İyiki gitmişsin canım panik yapmadan dediğin gibi dahiliyeye falan gidersin bir ara bu tip değerler neyseki ilaçla çözülebiliyor kısa zamanda
Reglim bitti sayılır ufak tefek lekeler geliyor. Yarın doktora gideceğim tedaviye başlasak bu ay için şansım olur mu acaba Hayırlısı artık

Bugün Müge Anlı’daki Sinan olayını izliyordum. Adam o kadar lanet bir insan ki Müge dua etti “evlat diye inlet böylesini nasip etme ya rabbim” dedi. Çocuğu olmasını isteyen kadınlar için de bunu hatırlattı. Rabbim veriyorsa da vermiyorsa da bir hayr var işte

Kızlar benimde reglime 7-8 gün var
Bndende buaksam peceteye pembemsi Bi akıntı geldı
Bu kadar erken yerleşme olmaz dıye dusunuyorum
Gerçi bu aydan umudum yok ama
Bakalım

Aa bu kadar erken kan testinde cıkar mı, cıkar ise bende gideyim yarın canım

Acaba yumurtluyorum da geç yumurtlamamı oldu
Bu ay sadece günaşırı 3 kez değerlendirebıldık
O gunden bugune daha yerleşme olmaz zten
Bilmiyorum ki cnm bu konulara fransizim inanki basima ilk defa böyle bi şey geliyor normalde azıcık gelince belli bi saat sonra aşırı yogunlasirdi ama 3 gündür ne renginde kirmizilasma var nede yoğunluk artık sadece peçeteyle silince pembe pembe geliyor yerlesmeyse eğer yarın yada bi kaç gün sonra öğrenicem inşallah kan testinde bu kadar erken çıkar mi bilmiyorum ama inşallah çıkar diyorum

yumurtlamadan sonra gaz problemi yaşayan var mı, şuan aşırı gaz problemim var

Cnm kan testi için acele etme bnce
Bi kaç gun daha bekle
Netleşsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…