2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Selam canım.Bende gonal-f vurdurdum günlük 125..1 hafta ama ben aşılama oldum..sen merak ediyorum gonal-f raporlamı aldın?bu arada hayırlısı olsun senin içinde

Şifa olsun

Selam canım.Bende gonal-f vurdurdum günlük 125..1 hafta ama ben aşılama oldum..sen merak ediyorum gonal-f raporlamı aldın?bu arada hayırlısı olsun senin içinde
Teşekkür ederim canım:) benim sigortam olmadığı için rapor çıkaramadım kuzum. Hafta içi gidip alıcam bakalım ne kadar çıkacak. Sen raporlu mu almıştın peki kuzum

Kuzum ben kriz geciririm kesinbu kadar bekledik bu çoçuğu..Ben hamile kalmasam her kes söylicem boş verin yumurtaları..bu kadarla bile olmasa
Oda ikisini sonlandırmak istedi bana sordu dedim manyak mısın ya hepsinin sonuna gideceği garantisini veremezsin ki 7 yıl uğraştın nasıl bakicam derdin de yok akışına bırak dedim şimdilik iyi bakalım bir sıkıntısı yok bende onunla tedavime devam ediyorum bu ay hiç ilaçsız bir yumurtam var ama onu beğenmiyorum bir daha ki ay iğne başlayacak çok yumurtam oluşması için eğer gebelik oluşmazsa tek başına çoğul gebelik geçiremezmis öyle diyor deli

Doktoruma gönderdim o da korkulacak bir şey değil dahiliyeye git dedi.Demir ve b12 desteği almamı, tiroid muayenesi olmamı söyledi. Yarın gidicem İnşAllah. Benim moralimi bozan gebeliğe engel olması. 2 3 aydır boşuna çabalamışım

Teşekkür ederim canım:) benim sigortam olmadığı için rapor çıkaramadım kuzum. Hafta içi gidip alıcam bakalım ne kadar çıkacak. Sen raporlu mu almıştın peki kuzum
Ben aşılama yaptığım için doktor rapor çıkartdı..

Yaa hayatda sonlandırmam..zor olsa bile.İlk çocukmu sende?bence hiç bekleme hemen iğneyle başla..

Kuzum demir hala kullanıyorum ben..çünkü yeni evlenerken yerlerdeydi..B12 aynıydı iğneyle yoluna girdi..tiroid muayinesine bile gitdim.Moralin bozulmasın..çözülmeyecek durum diğil..dört dörtlük olarken bile hamilelik olmuyor..bu kısmet

En güzeli bu bence ya inşallah en kısa sürede güzel haberleri alırsın

Niye böyle oldu anlayamadım ya napacağız
Hiçbir fikrim yok gün aşırı ilişkiye devam ediyoruz ama ne zamana kadar böyle devam edicez bilmiyorum bugün kasıklarımda ağrı vardı yumurtluyorum desem ne akıntım var ne test pik acaba hiç yumurtlamayack miyim bu ay korkusu sardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…