2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Gebeliğe de engelmiş zaten bu kadar düşük olması. Benim bunu acilen çözmem lazım
Kuzum değerlerine baktım aşağı yukarı hepimizde var..sen en iyisi sonuçları doktoruna göster ve stres yapma..benim vit B12 ve vit d yerlerdeydi..1 sene iğne vurdurdum..sonradan iyi oldu..Her hamilelik sonrası hormonlar değişiyor tabi..mesela ben kürtajdan sonra kendi vücudumu tanıyamıyorum.En önemlisi zamanında tedavi olun ve kesin çok düşünme..eskiden bende öyleydim..şimdi bıraktım valla..bence bıktım ondan.Adet oluyoruz diyoruz neden olduk..olmuyoruz neden olmadık diyoruz..yumurta az oluncada korkuyoruz..çok oluncada

Merhaba kızlar aylardır aynı günde pik görmeme rağmen bu ay pik görmedim çok enteresan değil mi bunu da yaşadım ilk kez.Yumurtlama akıntısı oldu ama test hiç pik yapmadı

Cnm Bn aşılamayı spermi yumurtayla birleştirip döllüyorlar sanıyorum
Ama doktor ilişki önermiş
Bu aşılama neki ozaman?
Spermi zten yumurtaya aşılama dımı?
Tüp bebekte sperm ve yumurtayi labaratuvarda döllüyorlar. Aşılamada ise çatlatma iğnesi tedavisine kadar süreç ayni sadece ilişki dediği saatte hastaneye gidiyorsun spermi kateterle rahme gönderiyor. Yarım saat uzanıp çıkıyorsun. Sonrası gün aşırı ilişki öneriyor. Yani kısaca garanti olsun diye yapılıyor bu işlem..

kuzum sende son duurm nedır?ılaclarını bıtırdın mı ?yumoslar kac mm oldu ? mutlaka degerlendır bak o kadar hap ıctın.sankı oyle bısey okumustum ıyı degerlendıremıyorum gıbı? sevayd
Yaa evet canım ya bugün 10.günüm değerlendirmeye başladım neyseki sonrası Allah kerim)) ilacım dün bitti perşembe kontrole gideceğim çıkar ortaya yumuşların boyutu tabi eş durumundan henüz haberim yok toparladı mı toparlamadı mı bakalım inşallah

Kuzum ben kriz geciririm kesinbu kadar bekledik bu çoçuğu..Ben hamile kalmasam her kes söylicem boş verin yumurtaları..bu kadarla bile olmasa

İyi bari canım sevındım aksatma sen gun aşırı mutlakasperm bıtane bıle olsa yeter merak etme

Kızlar ya sizinde kadınlar kulübünde sorun varmı ana sayfaya giremiyorum hata mesajı veriyor

Giremediğim sürede kaçırdığım bir şey oldu mu hamiş var mı test var mı

Kesinlikle öyle ilk gebeliğimden ders çıkarmam gerekiyordu ama çıkarmamışım kızlar 8 aydır ikinci için uğraşıyoruz bu da bekletecek sanırım ama bu ay saldım gerçekten kaçıncı gün olduğumun bile farkına az önce vardım ateş ölçmüyorum takip yapmıyorum buraya da şimdi girebildim

Herkese selam kızlar. Topiği görür görmez koştum. Hemen bahsedeyim. Öncelikle pcos luyum. Ilk hamileligim duphaston ile adet olmayı beklerken oldu. 9 haftalikken malesef boş gebelik ten kürtaj ile sonuçlandı. 5 ay sonra da doktor kontrolünde femara+ovitrella+progestan fitil ile şıp diye hamile kaldım. Ve fakat yine boş gebelik ten 9 haftalikken kürtaj oldum. Tabi tekrarlayan bos gebelikten ötürü genetik taramalar sperm testleri vs. Ne ararsaniz yaptirdik. Bende pihtilasma cikti. Esimde hic sorun yok elhamdülillah. 1 seneden sonra yeniden tedaviye başlıyoruz çok şükür. Doktorum ocean methyl balance+metafin+inostrol verdi ilaç olarak. Tarlusal a başladım bugün. adetin 2nci günü gonal-f 300 verdi. Günlük 125 doz başlicam. Beni de dualarınızdan eksik etmeyin. Her gün tüm detaylarla buradayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…