2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Özledim sen gittin geldin ben hala kotuyum bu mu kankalıkkkkk he
Kanka ben de çok kötüydüm yazdım ya benim çocuk da cok kötüydü ama toparlandık sayılır biz, sen nasıl oldun peki kulakların geçti mi kaç kere yazdım mesaj attım kızım sordum sen yazdın mı hiç sordun mu de bakayım

Kızlar benimde reglime 7-8 gün var
Bndende buaksam peceteye pembemsi Bi akıntı geldı
Bu kadar erken yerleşme olmaz dıye dusunuyorum
Gerçi bu aydan umudum yok ama
Bakalım
Kızlar tarifleriniz sanki yerleşme kanamaskna uyuyor ya adetinize çok varrr

Nerdesın nerdesın dıye ben yazdım bugun kbbye gıttım bır kutu daha antıbıyotık yazdı durum kotu toplayamadım malasef bu aydan da dahada bı cacık çıkmaz zaten bu kadar ılaca oyuzden sadece ıyılesmeye bakıyorum uyku uyumayı ozledım

Benim bikere olmuştu adetten 2 gün sonra pik görmüştüm. 7 gün sürüyor adet 9. Günde dördüm

Ya ciddi olamazsın işte benim en korktuğum kulak acaba direkt iğne mi verseydi eymen en son artık iğne oldu da düzelmişti. Şişe şişe antibiyotik içti geçmemişti ya çok geçmiş olsun Allahım şifanı versin inşallah kankam önce sağlık. Sen bir iyi ol hele gerisi gelir inşallah

Hiç iyi demedin canım sen şimdi kolumu delsinler sorun değil delik desik olsun da yeterki pozitif olsun ama ya çıkmazsa o korkutur işte
Orası oyle tabiki
Yeterli pozitif çıksın. Ama pozitif Çıkınca da stres bıtmıyor
Bizzat yaşadım
Sen bilirsin..

Adetim bitti ertesi gün aşırı yumurtlama ağrısı oldu. Ben teste adetten 2 gün sonra başladım. Asla pozitif göremedim. Akıntım da vardı adetten hemen sonra
Ay çok şaşırdım sorarken bile öyle saçma şey olur mu yazılır diye düşünmüştüm bakalım bu ay olmazsa test alıp ben de yapacağım uygulamaya göre yapıyorum olmuyor çünkü

Yumurtlama sonrasi kesinlikle en fazla 14 gunmu surer adet yoksa 18-20 gun filan surebilirmi acaba bilen varmı

Yumurtlama sonrasi kesinlikle en fazla 14 gunmu surer adet yoksa 18-20 gun filan surebilirmi acaba bilen varmı
Duzenli adet goruyorsaniz 28-30 gbi 14 cikarin o tarih muhtemel yumurtlama gununuzdur her ay yumurtlamada olmayabiliyor, bu ay 31.gunde adet oldum yani takriben ayin 5 yumurtlama zamaninim.

Duzenli adet goruyorsaniz 28-30 gbi 14 cikarin o tarih muhtemel yumurtlama gununuzdur her ay yumurtlamada olmayabiliyor, bu ay 31.gunde adet oldum yani takriben ayin 5 yumurtlama zamaninim.
Ben 28-30. Gunlrri arasinda adet olurum 11. Gun ovulasyon testi yapmaya baslamistim catlamaya yakın bir koyuluk cikmisti sanki bir iki gune pik olcak gibi sonraki gnler hep silik bgun 16. Gunum hala silik acaba diyorum o gunden oncemi catladi ama ozmanda 24-25 Gun adet olmam lazm herlde sadece iki ay once 27 günde adet olmustum onun disinda hep 28-29-30

Son düzenleme:
Yumurtlamadiniz ya da yeterli olgunluga gelmemiste olabilir akintiyi takip ediyormusunuz?

Yumurtlamadiniz ya da yeterli olgunluga gelmemiste olabilir akintiyi takip ediyormusunuz?
Evet henuz akintim yok zaten bende olmaz cogu ay ama uc dort ay once takip yaptirdim 18. Günü yumrtam 19 mm oldu ama catlama oldumu diye gitmemistim. 29. Gunde adet oldum ozaman. Daha oncesindede birkez yaptirmistm yine ayni bukez catlamayada bakmisti yine ayni olmuştu dr yumrtlaman normal demişti . İkikezdr letu kullandm yine 18. Ve 20. Gunlermde pik oldu catlama ignesi oldum. Oniki gun sona adet oldum yine. Belki daha vardir zamana ama 30 gunde adet oluyosam bnmki adetten on gun once flan catlior ozmn bu ah ilkkez ovu yapiorum seneler sonra oyuzdn bakayim artk yapmaya devam etcm ins yumrtluormdur pco vr bnde

Ovu takibi yapmadim bende de yumurta tembelligi var ve hormon dengesizligi var 3 defa catlatma ignesi ile olumsuz sonuc aldim sonra c life başladim 2 defa hamile kaldim kucagima almak nasip olmadi insallah Rabbim bizlere ve isteyen herkese nasip etsin insallah bu topikte guzel haberleri alicaz

Aminn insallah benimde iki kaybim var maalesef ozaman hicbir sorunum yoktu tabi sonra hormonlr bozukdu hastliklr cikti. C life bn kullanamiorm seker tansion ve bazi hastliklr oldugu icin kullanmayi onermedi ama cevremdede onla hamile kalan oldu ozellikle pco ya cok iyi geliormus

Kan pihtilasma,gen testleri ve rahim filmi cekildimi size

Evet gercekten faydali insallah en kisa zamanda guzel heberlerinizi aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…