2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bilmiyorum yaa neden olmuyor neden olmuyor diye kafamın içinde çark dönüyor canım bende mi sorun var başka bişey mi var sürekli düşünüyorum amin canım benim hep beraber
Valla canım kelin merhemi olsa ben 3 aydır deniyorum benimde olmadı bu ay 4 olacak kısmetse napalım benimde çok moralim bozuluyor sanki oluvercek hemen sanıyordum hep :) ya işteyken bazı kadınlar geliyor burada konuştuğumuzun aksine beslenme hak getire karınlarını zor doyurur vaziyetteler 6-7 çocuk yapmışlar bu insna folic asit bile kullanmamıştır yani olacaksa her türlü oluyor bence

Kızlar ben bu ateş uygulamasını kullanamıyorum ya yeni döngü açamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz

Döngü açmayacaksın ki ateşimi yazacaksın periyod yerine de yesi tıklayacaksın o bitince de yes yapmayacaksın

Deneme sürelerimizde aynı bende 4. Aya geçtim 3 aydır deniyorum bende diyordum 1 ayda olmasa diğerinde olur etrafımdaki herkesin istediğinde oldu diyorum bende mi problem var anlamıyorum ki

Deneme sürelerimizde aynı bende 4. Aya geçtim 3 aydır deniyorum bende diyordum 1 ayda olmasa diğerinde olur etrafımdaki herkesin istediğinde oldu diyorum bende mi problem var anlamıyorum ki
İnş birlikte de kalırız bu ay canım ya, bende senin gibi düşünüyordum ben çok etrafında konuşmadım be kadar denediniz vs ama sormam söylemem de çünkü fesat insan çok arkadaşım umulmadık insanlar tuhaf konuşuyor, geçen ay folik aside başladım bakalım iyi bit folic asitmiş yumurta geliştirici tabi ben 1 aydır kullanıyorum tam faydasını görmedim bakalım bu aya etkisini görürüm inş

İnofolic olanı mı diyorsun ben normal folik asit kullanıyorum onu mu alsam acaba belki de beraber kalırız ya aynen

İnofolic olanı mı diyorsun ben normal folik asit kullanıyorum onu mu alsam acaba belki de beraber kalırız ya aynen
Ben kasım sonu gibiydi kadın doğuma gittim dedim ki ben çocuk düşünüyorum bu ay başladım dedim kadın güldü bana idaha çok yeni en z dedi 6 ay - 1 sene diyoruz biliyorum bu dediklerinizi ama ben deneyeceğimde siz bana tüm testleri yapın düzenlidir adetim hiç gecikmez dedim inci gibi çalışır ama ben yine de kontrol ettirmek istiyorum hormonlarımı bir sürü test yaptı proşaktinden tsh fsh kan satımı herşeyi yaptı tüm değerlim gayet normal dedi alttan da muayene etti sıkıntı yok dedi, dedi ki folik asit kullanıyor musun dedim yok bunu al mutlaka kullan bu hap dedi yumurtalıkları besliyor kalitelendiriyor dedi ama ben hemen alıp başlayamadan kasım ayında grip oldum 2 ay kendime gelemedim filen düzelince başladım geçen ay düzenli alabildim hala alıyorum sabah akşam 1 er tane günde 2 tane inş faydası olur kuzum

Çatlatma iğnesi de yapacak mı eşinde sıkıntı olmadığından eminsin di mi canım benim yaptığım hatayı yapma
Daha büyüyecektir ama günde 1 mm civarı büyüyor diye görmüştüm
İki yıldır evliyiz biz bütün testleri geçen yıl yaptık eşimde sorun yok çok şükür ben pokos um maalesef geçen yıl mayisda 8 haftalık gelişmeyen bir gebelik yaşadım kürtajla aldı doktor ondan sonrada hiç olmadı şimdi tekrardan tedaviye başladık bakalım nasıl kismet

İnofolic dimi direk ismi canım aynısını bende yaptım banada 3 ay deyince güldü ciddiye almadılar bide alttan ultrasonda yumurtaların çok kaliteli dedi bana e dedim niye olmuyor yani vallahi tilt oluyorum kendime bilmiyorum ya inşallah olur canım

İnofolic combi mavi kutulu kahve jelimsi bir ilaç 20 tane Çar içinde

Resmen aynı şeyleri yaşamışık ya

Evet işte tamamen aynı gebeliğimizde birden olsa keşke sabahın 6 sında aklıma sen geldin
Yaa ama çok sevindim sende 28 günde bir mi oluyorsun bende öyleyim iyi oldu bak hergün takip edelim düzenli her güm ateş ölçelim :) benim çarşamba bitiyor perşembe günü başlamayı düşünüyorum bu ay bi dolu bir boş

Aynen öyle testlere güvenim maalesef sıfır sıfır sıffır
Evet benimde artık ateş takip ediyorum teste ovülasyon zamanı yapmıyorum bıkıyorum sürekli onunla uğraşmaktan bide sonu hüzünlü olur diye korkuyorum ateş süper şak diye belli ediyor sağolsun arkadaşlarımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…