2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çok merak ettim ben yaa

Keşke bizde de öyle olsa o kafaya girdiğinde susuuorum olmuyor yalvarıuorum yapma etme bozma kar etmiyor başka odaya kaçıyorum peşimden geliyor tuvalete giriryorum ya kapıda bekliyoe konuşuyor ya telefonla arıyor konuşursam kavga çıkıyor asla geri adım atmaz yani üstelik hep haksız ama beyim küçük dağları kendi yaratmış ben de ordaki gariban karınca oluyoruz hep haklı oluyor yani kendince
Kocam diye söylemiyorum ama çok şirret çirkef olabiliyor bir anda hiç bir erkek ya da kadında hatta filmlerde bile ben o derece aralıksız konuşma potansiyelini görmedim yine de canım kocam Allah eksikliğini göstermesin

Ayyy valla sana helal olsunkulaktık taka bilirsin meselayok kız sen hiç ağzını açma bu durumda..Genelde hep kadınlar konuşuyor ilk defa bu kadarını duyuyorumbenimkide amaaan diyor boş veriyor..bende o zaman sanıyorumki bu ailesini tutuyor ilk evlenerken öyle anlıyordumki..birde anne babada uzakta olunca hemen göz yaşı.sanki kendimi yalnız hiss ediyorum..sonradan anladımki bu insan susuyorki konu uzanmasın ve durumu anlatıyor..tabi bende rahatlıyorum

Valla kıymetini bil bence ben dinlemesem kapıyı kapatsam kapıya vuruyor bu defa dan dan komşular rahatsız olacak diye korkuyorum şikayet edecekler falan diye bu anlattıklarım devede kulak hatta baktım ki sabah olmayacak hiç durmayacak kaçıyorum işte öyle arada çok maceralı aşkımız var canım Allah kimseye vermesin

Kızlar merhaba benimde kırmızılar an itibariyle geldi sat 9 ocak bat 7 şubat reglimin ilk günü hep olacağına dair umudum gidiyor zaman geçtikçe nolcak bilmiyorum

Kızlar merhaba benimde kırmızılar an itibariyle geldi sat 9 ocak bat 7 şubat reglimin ilk günü hep olacağına dair umudum gidiyor zaman geçtikçe nolcak bilmiyorum
Sağlık olsun canım inşallah bu aya nasip olur hayırlısıyla sağlıkla olsun yeterki

Yok kız biliyorum kıymetinikendisi zaten hep diyor 2 sene anne baba kardeş görmeden yanımdasın zor diyor anlıyorum seni..çok duyğusal olmağımın sebebi uzakta olmaları..Bizim evdende ses çıkmıyor arada ben şarkıya ses veriyorum

kızlar ateş tablonuzu isterseniz bu topicten de devam edebilirsiniz paylaşmaya becerebilirsem ben de koymayı
Kendiminkini rast gele yapabildim anlamadan

Allah daim etsin canım Allah bozulmasına izin vermesin inşallah tek ses çocuk sesi olur bundan sonra da

Yaaaa geldimi ya üzüldüm vallahi ya nasılda denk geldi :) 7 Şubat olmaz bak bence 5-6 Şubat gibi olur şeninde bende 4-5 şubatta bekliyorum canımmmm inş bu ay hepimiz güzel haberler alırız kuzum
Bilmiyorum yaa neden olmuyor neden olmuyor diye kafamın içinde çark dönüyor canım bende mi sorun var başka bişey mi var sürekli düşünüyorum amin canım benim hep beraber

Amin ben inanıyorum hissediyorum olacak Rabbim çok bekletmeden kavuştursun inşallah hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…