2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Arkadaşlar iyi akşamlar son adet tarihim 17 Nisan.
4. Gün gecikmeden sonra test yaptım pozitifti.Beta verdim o gün 5300 çıktı doktor yüksek görünce hemen ultrason baktı.Kesem oluşmuştu.Persembe gel belki kalp atışını alabiliriz dedi gidicem.İnsanlar boş gebelik falan yazdıkca tedirgin oluyorum böyle olmaz degilmi ? Doktor olumsuz herhangi birşey demedi
IMG-20220518-WA0007.jpeg

Hanımlaaarr ne yaptiniz bakalimm? Ya benim belim ağrıyor özellikle sabahları uykudan kalkarken acaba yatış pozisyonumdan mi? Hic belim ağrımazdı benim.Var mi sizde de?

Arkadaşlar iyi akşamlar son adet tarihim 17 Nisan.
4. Gün gecikmeden sonra test yaptım pozitifti.Beta verdim o gün 5300 çıktı doktor yüksek görünce hemen ultrason baktı.Kesem oluşmuştu.Persembe gel belki kalp atışını alabiliriz dedi gidicem.İnsanlar boş gebelik falan yazdıkca tedirgin oluyorum böyle olmaz degilmi ? Doktor olumsuz herhangi birşey demediEki Görüntüle 3070741
Doktor olumsuz birsey demedikce takılma.
Daha erken zaten doktorun olabilir ihtimalden bahsetmiş en kötü birdahaki haftaya cagirir o zamsn duyarsin Allahin izniyle

Bir gidim bakalım dükkanları oluyor mu bunun nerden bulucam
Arifoglu çoğu sehirde var diye biliyorum ama. Sen bunlari herhangi bir aktardan temin edip kendinde karıştırabilirsin. Cokta abartmaya gerek yok arkadaşım tek bir yagla gecirdi gebeligi oda catlamadi. Ben bunu yptrirken gebelik catlagi onlemek için yağ istiyorum demistim.onlarda hazirliyoruz biz demişlerdi.1 saat snra verdiler elime koca bir kavanoz .iyi mi iyi ama bu kadara gerek olmayabilir

Arifoglu çoğu sehirde var diye biliyorum ama. Sen bunlari herhangi bir aktardan temin edip kendinde karıştırabilirsin. Cokta abartmaya gerek yok arkadaşım tek bir yagla gecirdi gebeligi oda catlamadi. Ben bunu yptrirken gebelik catlagi onlemek için yağ istiyorum demistim.onlarda hazirliyoruz biz demişlerdi.1 saat snra verdiler elime koca bir kavanoz .iyi mi iyi ama bu kadara gerek olmayabilir
Güvenilir bir yer olması lazım, şimdi bilmemne yağı diye aldığımız zeytinyağı çıkabilir. Gerçi zeytinyağı da aldı başını gitti, zeytinyağı çıkarsa yine iyi ahaha 😂

Allah rahmet eylesin. Okurken bile canım yandı. Rabbim sağlıkla hayırla bebeklerimizi kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin. Bu bebeğiniz yaralarınızı sarsın inşallah. Dr bana ara ara leke şeklinde gelmeye devam eder demişti. Merak etme geçer inşallah
Allah razı olsun canım. Kızım olursa direk cennet kuşumun ismini koyacam dedim. İnşallah birsey olmaz bebeğime burada endişe içinde olan tüm anneler sağlıkla sıhatla kucaklarimiza alıp sağlıkla büyütüruz

Merhaba kızlar. Allah nasip ederse bende 2 ocakta. Pazartesi utrasyona gittim 7 haftalik çıktı sata göre 3 gün öndeydi. Kalp atışını hep gördüm hem dinledim hersey güzel görünüyordu. Ama rahmimin içinde biraz kanama alani vardı. Kadin bana biraz kan gelebilir dedi. Dün akşam biraz oldu bugünde sarımsı akıntı oldu. Benim durumumda olan varmi merak ettim
Bende o durumdayım canım normal dedi doktorum sadece bana progestan iğne verildi seninde çoğalsa o iğne verilecek ve gelmeyecek kan

X