2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar selam hepinizin bebişleri saglıkla tutunsun insallah şu havayı koklayım gideyim tekrar topiğime darısı benim basıma görüşürüz insallah çatlatma iğnesi 11. Gündeyim hepinizi öptüm

14. Günde mi belli oluyordu nasıl oluyordu ? Seni de aramızda görürüz inşallah canım :)
İnsallah kuzum evet 11 de iğne etkisi gidiyor 13 en garanti 14 kesin sonuc cıkar sabırsızlıkla bekliyorum bende ikinci catlatma iğnesi denemem 9 aydır bekliyoruz 11 mayısta doğum günüm en güzel hediyem olur insallah

Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kızlar selam hepinizin bebişleri saglıkla tutunsun insallah şu havayı koklayım gideyim tekrar topiğime darısı benim basıma görüşürüz insallah çatlatma iğnesi 11. Gündeyim hepinizi öptüm
Ardından geldim canım ben de buraya adımı yazdıracağım Allah’ın izniyle hadi Uğur getirsin bize

Merhaba herkese, bu mesajı buraya yazmak için 4 aydır bekliyorum :)) başlayan regl belirtilerinden dolayı umutsuzca çatlatma iğnesinin 15. Gününde test yaptığımda öğrendim. Sabah hcg baktırıcam hala inanamıyorum

Hadi gözün Aydın canım :) hoş geldin topiğimize :))

Ben de geçen ay bekledim bu haberi aslında. Adet olunca nasıl üzüldüm. Bu ay umuyorum ki bir mucize olur bebeğim bana tutunur. Dualarda buluşalım inşallah sizlerle

Hayırlı geceler kızlar sat 10 Nisan 9 yaşında oğlum var ikide kaybım var yarın test yapicam inşallah heyecan dorukta yani rabbim gönlümüzdeki hayırlı eyleyip nasip etsin nasip olursa tutarsa aranızda olurum inşallah sifr buraya yazım diye yeni üye oldum

Ben de geçen ay bekledim bu haberi aslında. Adet olunca nasıl üzüldüm. Bu ay umuyorum ki bir mucize olur bebeğim bana tutunur. Dualarda buluşalım inşallah sizlerle
Aşlah nasip eder inşallah, her zaman umut var

Benim beklediğim adet günüm 16 Mayıs.
Biri 12 biri 6 yaşında iki çocuğum var. Hayalimiz hep 3 çocuklu bir aileydi eşimle. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah.
İlkinde yeni evliydim anlamadım bir baktım hamileyim. İkincide bir kere korunmasız denedik hemen de oldu. Çok şükür.
Şimdi yaş sebebiyle korkularım var inşallah gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı kılsın nasip etsin Allahım

Topik hayırlı olsun bacım İnshaAllah benim gurubu kendimde dahil buraya taşıya bilirim

Bir liste yapacak mısın?

Merhaba kızlar benmde sat 11 Nisan adetime 2 gün kaldı diyim artık saat malum inşallah aranıza katılırım
Hepinizi inşallah aramızda görürüz kızlar. Rabbim herkese nasip etsin. Bende bugün keseyi görmeye gidiyorum bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…