2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yaş benim kız çıkıyor 🤍 2oğlum var çokta kız istiyorum 🤗 ogullarimda istiyor kız kardeş daha haberleri yok tabi :) İnsallah sağlıkla kızım olur birde
Hem sağlıklı olup hemde gönlünüzden geçen olsun 🙏🏼🥰 bende kız istiyorum eşim erkeke istiyoruun Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 😍

Kızlar benim benim koku hassasiyetim hat safhada. Bulantida öyle allahtan kusma yok HENÜZ. açım ama canım hicbi sey yemek istemiyor her sey midemi bulandiracak gibi geliyo. Sizin de oluyo mu boyle acken iştahsızlık napiyosunuz
Benim yok henüz ama tuzlu kraker yerim ben midem kötüyken, iştahsızken de muz tok tutar mantığıyla onu yerdim hastayken falan

Kızlar bi sefer kusuyorum birde 3 gündür aynı saat aralıklarında sadece safra geliyor çok az . Yemek olayı probleme girmeye başladı sıcak yemekler midemi bulandırıyor . Meyve kuruyemiş ve soğuk yiyecekler sandavic soguk salatalar falan birde çorba ama diğer yemekleri gözüm görmek bile istemiyor besleniyor muyum diye merak ettim ?? Sizce başka ne yapsam ki

X