2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Seni Nisan ayı gebelik planlayanlar grubundan hatırlıyorum canım bende Aralık ayında kürtaj olmuştum onun üzerine konuştuk çok sevindim senin adına

Arkadaşlar 7 hafta 5 günlüğüm crl 1.51 cm yazıyor bana büyük geldi ama ne olur anlayan varsa kalbimi ferhalata bilir mi çok paniğim

Çok şükür bir ay sonra aşılama sürecini tamamlayabilmiş oldum hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah

Kızlar doktorumla görüştüm şimdi telden betani takip et haberleselim dedi sanirim artışı takip etmek gerekiyor en önce biz kese diyoruz ama. Yarin yine ayni yere kan vericem insallah duzenli artmıştır. 2 gune 2 kati artmasi gerekiyordu degil mi

Tayinciyiz bakalım ne olacak halimiz, Allah razı olsun
Oof o dert bizde de var. Seneye tayin çıkabilir en azindan Rabbim izin verirse bebek biraz buyumus olur o zamana dedik. Allah yardimcin olsun sakin işe bulasma bırak basksi ypsin inan cocugundan onemli degil oldugu kadar salla

Arkadaşlar 7 hafta 5 günlüğüm crl 1.51 cm yazıyor bana büyük geldi ama ne olur anlayan varsa kalbimi ferhalata bilir mi çok paniğim
Kız deli, küçük değil işte. Boylu poslu olacak maaşallah takma kafaya
Ay inşallah sağlıklı gelsinde günde 2 litre su içiyprum o hap bu hap atıyorum pinpirik ve bir kez düşük yapmış nir anneyim umarım iyidir Çok sağol içimi rahatlattın

2 gune 2 kat artmis görünüyor normal canim.. bende kizimi ilk 13 ile öğrenmiştim erken ogrenmek zor oluyor beklemek sabirszlanmak bile heyecanlı ama.. Doktor ne dedi peki
Daha doktora gitmedim yarın sağlık ocağına gidicem ben beklemek taraftarıyım ayın sonu giderim anormal bir durum olmazsa insallah

Oof o dert bizde de var. Seneye tayin çıkabilir en azindan Rabbim izin verirse bebek biraz buyumus olur o zamana dedik. Allah yardimcin olsun sakin işe bulasma bırak basksi ypsin inan cocugundan onemli degil oldugu kadar salla
Bende diyorum ki bu sene çıksın gelecek sene daha zor olacak, şu anlık bulaşmayı düşünmüyorum ama yavaş yavaş ünitemde ki sözde misafirlik olup gereksiz tabaklarımı paketlemeyle başlıcam işe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…