2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ben birde çalışıyorum sadece hafta sonum var yapmak için ama sağolsun eşim çok yardımcı oluyor. Cam silme çekme işleri ondaydi
Eşim yardım etmez işi çok yoğun gün içerisinde çok yorulur her şey bende 7 24 evde olunca ben can sıkıntımı temizlikle atmaya karar verdim yoksa patlıyorum sikintidan

Evler almış başını gidiyor, ben birde taşınacağm Allah nasip ederse Allah hepimize kolaylık versin

Selizay galiba bende burda bir köşeye sığışabilirim değil mi bir parça netleşti

Pembis Hayaller yaş 29 tahmini doğum şimdilik 23 ocak diyor nasip olur sağlıkla ilerler ise ilk çocuk olacak iki yıl önce bir kalp durması kaybım var. Aşılamanın 13. Günü kan sonucu 326 dünkü testimi de ekliyorum şimdilik sağ tarafımda bazen ayağıma kadar vuran bir ağrı var hele ki aşırı yürürsem

Eklentiler

• IMG_20220515_062437.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 51
Yaaaa ne sığışması baş köşe senin. Hoş geldin canım benimmmmmmmm

Ben birde çalışıyorum sadece hafta sonum var yapmak için ama sağolsun eşim çok yardımcı oluyor. Cam silme çekme işleri ondaydi
Canim ben cam silmekten nefret ederim 3 ay önce hamile kalmıştım ailem geldi onlar sildi şimdi haziranda yine gelecekler geldiklerinde silerler. Kendimle dalga geçiyorum sorsalar ne sıklıkla cam siliyosun diye hamilelikten hamileliğe derim

Yaaaa ne sığışması baş köşe senin. Hoş geldin canım benimmmmmmmm
2 yıl sonra şöyle bir başlıkta olmak cidden hala gerçek gelmiyor hala birinize kürtaj sonrası rahim inceliği düzelmedi onunla ilgili doktora gideceğim gibi şeyler anlatmam gerekiyor hissi var

2 yıl sonra şöyle bir başlıkta olmak cidden hala gerçek gelmiyor hala birinize kürtaj sonrası rahim inceliği düzelmedi onunla ilgili doktora gideceğim gibi şeyler anlatmam gerekiyor hissi var
O günler geride kaldı, artık tatlı telaşlar bulantılar ve konu hassasiyeti var. Ha bir de gerinmek sıkıntı olur mu sorunsalı ahah

Hayat mucizelerle dolu canim özel bir şey yaptin mi hamilelik için canim ben mesela sogan suyu içtim
Yok benim hep doktor takipi oldu uzun süre rahim inceliği ile uğraştım ilaçlar ile düzelmedi rahim filmi 2 kez histeroskopi oldum bir kez balon işlemi sonra femara çatlatma iğnesi bi 6 kez olmadı aşılama dedi iki kez aşılama covid erken çatlama yüzünden iptal oldu derken şimdi ilk aşılama tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…