2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ben suan memleketimdeyim dogumu da burada yapmak isterim o yuzden burada olsun istedik 2. Tabi Rabbim nasip ederse.. oturdugun yerden paketle ama cok ayakta klma yorma kndini. Ben ocakta ev taşıdım ve hamileydim ne kadar yormucam desemde yordum kendimi cok pismanim. O yuzden sana tavsiyem salla bi şekilde biri yapar yapılır yani. Şuda var saglikli bebek her türlü tutunur Rabbim saglikla hayırla nasip etsin hepimize

Doktoruma yazdım çok güzel dedi 10 gün sonra yanıma gel keseye bakalim dedi içim rahatladı

Cuma günü iki katin fazlası çıkmış benmi düşük acaba ya
Canım benim regli geçtikten sonra artış oldu, her bünye farklı takılma betaya düzenli yükselişine bak senin ki iki katı artmış mesela benim ki 2. Verişimde iki katı olmamıştı bile

Ben istanbuldayım canım ailem burda ama tayin durumu olursa kimse olmayacak yanımda, eşimde uğraşma kendini yorma hallederiz diyor. Rahat olmamız önemli ya temizliği takmıyorum da bu taşınma çok zor olacak tayin çıkmasa da eve taşıyacağım zor her türlü

Kızlar benim mide bulantım vardı üstüne bir de baş ağrısı eklendi bugün ne yapacağımı şaşırdım
Parol kullanabilirsiniz baş ağrısı için bugün doktor bana mide bulantısı için ilaç verdi tabi benim yok ama doktorunuza sorun isterseniz

Her türlü zor ama halloluyor dert etme yeter ki saglik olsun

Kızlar benim mide bulantım vardı üstüne bir de baş ağrısı eklendi bugün ne yapacağımı şaşırdım
Değerler yukseldikce oluyor canim bunlar olağan Allah yardimcin olsun kac kacsin ? Taze nane falan kokla ac kalma aclikta bulantı yapiyor birsey yiyemesende kuruyemiş ye ben hep öyle beslendim ilk 3 ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…