2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
O günler geride kaldı, artık tatlı telaşlar bulantılar ve konu hassasiyeti var. Ha bir de gerinmek sıkıntı olur mu sorunsalı ahah
Evet saçma gelecek ama onu bende düşündüm bide ben gece çok eller başımın altında güneşlenir pozisyon uyurum bilmeden bende cumartesi sözde aşılama tutmadı diye kurşunlu Şelalesini fellik fellik gezdim bir sürü merdivenli bir yer akşam nasıl ağrım oldu diyorum yürüyüş yapmayı unuttum herhalde ondan bu ağrı ah bilsem adım atar mıyım

Hayırlı olsun saglikla kucagina al inşallah

Senin adına çok sevindim yavrum

Bizim evde badana yapılmıştı bayramda şehir dışına çıkınca öylece kaldı. mecbur hafta sonu toparlayıp halıları filan serdik. İyi ki temizliği yapmışız bundan sonra daha zor
Temizlik konusunda sansliyim evi yeni aldik sıfır oturduk icine heryer mis temizlik derdim yokta. Bi kızım var onun istekleri bitmiyor ona anca yetisiyorum bende birde günlük rutin işler

Kız bende dolap üstünden hurçları indirmiştim gebelik yok diye

Ay ben haftasını sormadım unuttum kızlar çıktım doktordan ama şu an çok güzel kesesini gördük çıkan betana kesen uyuyor dedi 15 gün sonra kalp atışı duyacağız
Keseyi beta kaçken görmüş oldunuz sağlıkla büyüsün hep kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…