2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bak sen 4 yas olunca yap sonra birdeb karar veriyosun ama zor oluyor
Tedavisiz ilerde olursa yine nasip tabi ama olmaz ise bir kez daha aynı şekilde tedaviyi gözüm almıyor hoş ben beyin olarak da bittim sonraki süreçte çocuk vay yürüdü yürümedi yok o yok bu işi ile iflas bayrağını çektim ama dediğim gibi ben ne zaman net konuşsam yaşarken de bulurum kendimi nasip

Anne baba meme nene gel söylüyor. Horoz sesi üüü ya da telefonu alıp aloo gibi taklit edeceği sesler de çıkarıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 18. Aya kadar söylemese de normal kabul ediliyor.
Bana gore hic sorun yok da anne babalar sinir ediyor. Ben cok erken konusmusum, 18 aylik uc kelimeli cumle kuruyormusum rahatlikla. Isin kotusu esim de erken konusmus. Iki taraf da dokuz ayliktan beri kelimesi var mi diye soruyor artik sinirim bozuldu :)

Benim kıza da eşimin akrabaları 4 aylıkta başladılar, belini tutamıyor, oturamıyor.. Aldırış etmedim oturtmaya da çalışmadım. Oturdu da yürüdü de,, Hep birşey buluyorlar :)

Yok canım ya , Meksikalılar genelde çok ağır / yağlı şeyler yiyorlar kahvaltıda ama dediğin gibi meyve bol

Benim kız yeni yıla hasta başladı. Balgamlı öksürük vardı şimdi 39 derece ateş de var. Calpol veriyorum ama uykuda artıyor, eli ayağı da buz gibi oluyor. Zatürre çok sık duyuyorum, inşallah değildir. Acil e gitmek için etkinliklerin azalmasını i bekliyorum. Böyle başladık.2024!

Calpol dusurmeyince dönüşümlü dolven veriliuordu sanırım artik bir yas oldular . üstünü soydun değil mi birde çorabı çıkartmak gerekirmiş

Ah ya nazar mi degdi minige cok gecmis olsun bugun nasil oldu?

Çok geçmiş olsun, inşallah hemen toparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…