2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Aynısını 10 günden fazla yaşadım, şimdi sanki biraz daha iyi olmaya başladı gibi ama ne çektim ya üstten aynı anda 2 dişi çıkıyordu ona bağlıyorum ben ama bilemedim ki mahvetti beni valla

Artık ayrılamıyoruz yok bitişik yaşıyoruz ne yapacağım bilmiyorum

Hesaplamaya göre atak haftasının bitmesine 1 gün kaldı. Bu hafta fırtınalı geçti. Daha önce de takvime uygun davranışlar gösterdi. İnanıyorum daha sağlıklı uzun uykularımız olacak. Amin.

Umarım bu yaşadıklarımızın hepsi ataktır

Dün kustu 3 defa fışkırır tarzda patates püresi yedirdik geçti. Çok pis salgın var

iyi geceler kızlar
Benim kızım 4 gün sonra 11 aylık oluyor ve hala diş hiç yok çok huysuz gece uyanıp oturuyor saatlerce ama bir türlü diş gelmiyor normalmidir
Bir de dişin çıkıp çıkmayacağı yakın mı az mı kalmış nasıl anlıyoruz dişe bakarak

Normal canım diş çıkarıcak yakın zamanda

Bizim de 8.ci diş çıkıyor. Beni bile ısırıyor
Yüz üstü uzanınca sırtımı ısırıyor meme ısıracak olursa vermiyorum. Tekrar etmiyor. Ara sıra yokluyor ne yazıkki
Normal, bazı bebekler geç çıkarıyor. Bizim diş sancımız 2 ay sürdü, 4 aylıkken başladı 6. Ayda çıkardı . Seli akıyordu, kulağı ağrıyor o yüzden çok oynuyor ve kaşıyordu. Dr diş dönemi olur demişti.

Diş eti kabarıyor etin altından diş hatları resmen belli oluyor. Ben o şekilde anladım hep. 7. Disimiz çıkıyor bizimde. Geç çıkabilir genetik olduğunu biliyorum bu konunun.

Kızlar bnm kız çok kilo ksybetmis ishal sonrası hala lokma yemiyor emerek yaşıyor. Nasıl olacak hiç bilmiyorum.
Geçmiş olsun. Sıvı kaybını telafi ediyor emerek. Kilosunu toparlarsın korkma. Bu ay verdiyse gelecek ay alır. Ben zorda kalınca tv açıyorum. Resim arkasında müzik açsan belki yer. Bazen de midesi küçülecek diye korkumdan zorla yediriyorum.
Haftada 3 defa,
muz (küçük muz)
yoğurt( ev yoğurdu katı ise 2 3 kaşık, çok sulu ise 7 8 kaşık)
pekmez (1 çay kaşığı)
ceviz (cam rendede 1 çay kaşığı)
karışımı yediriyorum. Faydası çok oldu. İshal e de iyi geldi.

Her yolu deniyorum inanki ama ağzına kilit vuruyor adeta. Ekranla pek işi yok oldu olası. Genelde biseyler kurcalarken yediriyorum favorisi ablasının odası onun kalemleri kitapları puzzle lari vs. Talan ediyor ortalığı 2 kaşık yerse ne mutlu bana.
İnşallah çabuk toparlar baya verdi çünkü. Doktor çok kilo vermiş kan tahlili de yapalim dedi bugün.
Kahvaltı yok günlerdir.
Yumurta versem mi yarın acaba biraz daha mı beklesem iyi gelmez çünkü.
Birde öğürmeye başladı tiksinip yediği iki lokmayı da kusuyor zorlayınca

İşin çok zor ve yorucu, Allah kolaylık versin.

Bizim 6 üstte var 2 de altta sanırım iki diş daha çıkarıcak

Tüm hasta bebelere Allah’tan acil şifalar diliyorum bizim de 6 dişimiz var atak haftamız bitti bu pazartesi hemen kendini belli etti sabah ezanı kalkıyordu karanlıkta uyutmak çok zordu sanki daha iyi birkaç gündür inşallah böyle devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…